Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jeśli podam zły nr PESEL to mogę mieć problem z rozliczaniem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Czy jeśli podam zły nr PESEL to mogę mieć problem z rozliczaniem? (/Temat-Czy-jesli-podam-zly-nr-PESEL-to-moge-miec-problem-z-rozliczaniem-89960)



Czy jeśli podam zły nr PESEL to mogę mieć problem z rozliczaniem? - kariolmax - 25-04-2014 17:23

Witajcie
Moja sprawa jest bardzo zawiła ponieważ mam tylko 12 lat i nie mam konta bankowego.
Sam podaję nr konta siostry, a gdy chciałem podać swój prawdziwy PESEL (na HotCash) powiedzieli, żebym podał PESEL rodziców i bla bla bla.
Czy jeśli wtedy podałem randomowy PESEL (tzn. te ostatnie cyfry) to będę mógł mieć jakieś problemy?? (Wszystkie inne dane podałem prawidłowo)


RE: Czy jeśli podam zły nr PESEL to mogę mieć problem z rozliczaniem? - WujRock - 25-04-2014 17:42

Spróbuj do nich napisac, ze pomyliłeś się i popraw prawidłowo.

W Twoim wieku możesz założyc konto PayPal Smile


RE: Czy jeśli podam zły nr PESEL to mogę mieć problem z rozliczaniem? - kariolmax - 25-04-2014 17:44

(25-04-2014 17:42)WujRock napisał(a):  Spróbuj do nich napisac, ze pomyliłeś się i popraw prawidłowo.

W Twoim wieku możesz założyc konto PayPal Smile

Dobra, problemik rozwiązany Big Grin

Mam konto PP i w zasadzie wtedy wypłacałem właśnie na nie ale niedługo z freebiza zamierzam wypłacić na konto bankowe siostry.