Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FileShark.pl - nowy polski hosting - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FileShark.pl - nowy polski hosting (/Temat-FileShark-pl-nowy-polski-hosting-89919)

Strony: 1 2


FileShark.pl - nowy polski hosting - noutilus - 24-04-2014 21:32

[Obrazek: logo-beta.png]
 
FileShark.pl - spośród morza powstających nam hostingów wyłonił się całkiem nowy Polski hosting plików oferujący Program Partnerski. Jak wiadomo w naszym kraju sytuacja nie wygląda za ciekawie, bo po luce jaką zostawiło EgoFiles nadal brakuje godnego następny. Czy FileShark.pl będzie takim hostingiem? Raczej mocno w to wątpię, mimo że dobrze zaprojektowany design i program partnerski są ok to jednak serwis odrzuca tuż na samym początku gdzie każe nam podać dokładne dane do wypłaty wraz z miejscem zamieszkania. To z pewnością odrzuci grono zainteresowanych użytkowników. Na chwilę obecną niestety hosting wypłaca tylko przelewem, czy będą wypłaty na inny instrument płatniczy tego nie wiem, ale już w tej sprawie podjąłem stosowne kroki by się tego dowiedzieć.
 
 
Program partnerski ogranicza się do planu PPD:
 
[Obrazek: 1b9ab3.png]
 
 
Metody uploadu:
  • WWW
  • FTP
 
Nasze konto ma dysk 5 TB, na dzień można pobrać dla free usera 20 GB danych (~150kb/s).
Wypłata od 10 zł.
 
 
Cennik kont premium:
Kod:
http://fileshark.pl/premium/kup

Link do strony:
Kod:
http://FileShark.pl



RE: FileShark.pl - nowy polski hosting - venzer - 26-04-2014 11:07

wypłacałeś już coś od nich>?


RE: FileShark.pl - nowy polski hosting - wonga.com - 26-04-2014 21:16

bardzo ładnie sie prezentuje


RE: FileShark.pl - nowy polski hosting - Danysuw - 26-04-2014 21:23

Mam pytanko. Moglbys podac predkosci pobierania i uploadowania zwyklego usera jak i premium?


RE: FileShark.pl - nowy polski hosting - noutilus - 27-04-2014 15:08

(26-04-2014 11:07)venzer napisał(a):  wypłacałeś już coś od nich>?

Narazie jeszcze nie bo nie wrzucam tam. Poczekam trochę jak się rozwinie sytuacja z tą stroną i może wtedy zacznę.


RE: FileShark.pl - nowy polski hosting - kalutor - 27-08-2014 23:13

Oprócz bardzo przyjemnego, przejrzystego layoutu, muszę pochwalić świetny kontakt z supportem! Naprawdę rzadko się zdarza, żeby otrzymać odpowiedź tak szybko. Brawo!


RE: FileShark.pl - nowy polski hosting - wiezaawieza - 02-09-2014 18:05

stawki takie same co do grosza jak na catshare. Nie jestem pewien czy jest wypłacalne itd więc pozostanę przy catshare Wink


RE: FileShark.pl - nowy polski hosting - CrisPL - 28-09-2014 11:47

A na co wypłacają?


RE: FileShark.pl - nowy polski hosting - Konk - 03-10-2014 09:28

Korzysta ktoś z tego serwisu? Robił jakieś wypłaty?
Widzę że zmienił się minimalna kwota do wypłaty (35zł).
Czy mogę wrzucać filmy jeśli nie mam praw autorskich?
Dzięki z góry za odpowiedzi.


RE: FileShark.pl - nowy polski hosting - Shimeon - 25-11-2018 09:15

Czy ktoś już wypłacał pieniądze z tego serwisu? Bo nie ukrywam jestem zainteresowany, ale w ciemno raczej nie biorę Xpokerface