Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak szybko wy pozycjonować strone? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Jak szybko wy pozycjonować strone? (/Temat-Jak-szybko-wy-pozycjonowac-strone-89879)



Jak szybko wy pozycjonować strone? - aero2 - 24-04-2014 13:25

Hej, jak szybko wy pozycjonować stronę?

Za darmo, metodami black hat seo lub tanio.

Strona na domenie .ml

Dodałem stronę do indexu google, ale dalej nie wiem co robić.

Treść strony, to po prostu program z FireSub, tyle że na własnej domenie.

Nie zależy mi na banie czy filtrze domeny, aby wejścia UV szybko zaczęły wpadać a z nimi leady.

Nigdy nie pozycjonowałem, więc proszę mi tłumaczyć jak małemu dziecku.Big Grin



RE: Jak szybko wy pozycjonować strone? - yazir - 24-04-2014 13:32

domeny .ml nie wypozycjonujesz zbyt łatwo na polskę
Bez konkretnej treści i słów kluczowych używając samej ramki programu firesub nie masz możliwości tego wypozycjonować.


RE: Jak szybko wy pozycjonować strone? - aero2 - 24-04-2014 13:49

Czyli co, jedynie spam na necie pozostaje?
Wiem, że .ml to śmieciowa domena, ale nazwy ich są unikalne.


RE: Jak szybko wy pozycjonować strone? - yazir - 24-04-2014 13:51

Możesz pod / za ramką wstawić tekst, chociaż google tego zbytnio nie lubi. Jakieś tam efekty masz szansę osiągnąć, ale nie licz na miliony wejść polskich userów z domeną przeznaczoną dla kraju ze środkowej afryki.


RE: Jak szybko wy pozycjonować strone? - Qwik - 24-04-2014 14:00

Na superhost jest domenę .pl za 1 zł albo na az.pl wiec kup i poszukaj dużej liczby backlinków.