Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Autosurf - pytanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Autosurf - pytanie. (/Temat-Autosurf-pytanie-89849)



Autosurf - pytanie. - ziben69 - 23-04-2014 18:58

Witam,
mam pytanie dotyczące autosurfów.
Jeśli wstawię moją stronę do przykładowego autosurfu, wygeneruje mi to ruch na stronie, ale czy tym samym wypozycjonuje w google?

Dzięki za odpowiedź.


RE: Autosurf - pytanie. - 9Jarek9 - 23-04-2014 22:10

Autosurf ci raczej w pozycjonowaniu nie pomoże.


RE: Autosurf - pytanie. - ziben69 - 24-04-2014 08:53

To jak najszybciej wypozycjonować stronkę?? FP na facebooku ?? Czy może hotspot shield + makro?? Czy youtube ??

Rzućcie jakiś pomysł, zależy mi na prędkośći.


RE: Autosurf - pytanie. - Kompatybilny - 24-04-2014 09:52

Czy wgl. da się szybko wypozycjonować stronę? Nie sądzę. Dodawaj do katalogów seo, pisz nagłówki (h1) ze słowami kluczowymi.


RE: Autosurf - pytanie. - ziben69 - 24-04-2014 11:28

Gdzie konkretnie znajdę katalogi seo ??

Ok kupię sobie na allegro 700 wpisów do katalogów Tongue powinno wystarczyć.


RE: Autosurf - pytanie. - swobi - 24-04-2014 13:04

tutaj masz link http://www.google.pl google nie gryzie wystarczy, że wpiszesz katalogi seo i masz listę przynajmniej kilkuset katalogów Smile liczę na reputa Smile


RE: Autosurf - pytanie. - lots_terror - 04-05-2014 21:44

(24-04-2014 11:28)ziben69 napisał(a):  Ok kupię sobie na allegro 700 wpisów do katalogów Tongue powinno wystarczyć.

powodzenia Ci życzę Smile Ciekawe jak szybko złapiesz filtr od Wujka G.
Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym, spamowanie i inne 'szybkie metody' na niewiele się zdadzą w dłuższej perspektywie czasu.


RE: Autosurf - pytanie. - OtakuChomik - 28-06-2014 08:47

Mały odkop, ale - im więcej odnośnikòw do twojej strony na innych stronach, tym więcej odwiedzin bota = szybsze pozycjonowanie. Więc, y'know... promuj się. Tak to działa.


RE: Autosurf - pytanie. - seba93 - 18-08-2014 01:51

@OtakuChomik chłopak ma rację - sam testowałem na blogu i ładnie pozycjonowało co dawało więcej odwiedzi - więcej kasy $$ Jerk2