Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecenie zrobienia strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zlecenie zrobienia strony (/Temat-Zlecenie-zrobienia-strony-89799)



Zlecenie zrobienia strony - Mafesto - 23-04-2014 07:06

Witam. Mam kilka pomysłów na różnego rodzaju strony, które będą oryginalne i jestem pewien, że przyniosą zysk. Sam w php czy js jestem słaby więc muszę komuś zlecić. Na pewno muszę przedstawić pomysł bo jasnowidzem webmaster nie jest.
Jak wygląda taka współpraca?
Jakoś tak dziwnie wydaje mi się, że przedstawię ideę i kontakt zniknie Lol


RE: Zlecenie zrobienia strony - kokoszka2014 - 23-04-2014 07:45

Dawaj pomysł na PW ew mail [email protected]. działam w HTML i we flashu


RE: Zlecenie zrobienia strony - Mafesto - 23-04-2014 11:11

I o tym mówiłem.. Pomysł każdy jeden by chciał Big Grin


RE: Zlecenie zrobienia strony - PanCaro - 23-04-2014 11:15

Hosting domenę copywritera masz?

No i czy webmastera znalazłeś.
To na być forum czy portal ogłoszeniowy czy strona gdzie muszą wypowiadać się użytkownicy aby strona funkcjonowała?


RE: Zlecenie zrobienia strony - Mafesto - 23-04-2014 11:23

Może źle się wyraziłem, nie szukam kogoś kto mi tą stronę zrobi. Pytanie jak wygląda taka współpraca?
Zlecam komuś zrobienie strony, przedstawiam mu wszystko bliżej bo przecież musi wiedzieć co ma zrobić. Super świetnie wszystko pięknie, kontakt się urywa i za kilka dni widzę reklamę strony mojego pomysłu.
Chodzi mi o to, że może ktoś sobie pomyśleć: "po co mam mu to robić mogę zrobić to sobie".


RE: Zlecenie zrobienia strony - PanCaro - 23-04-2014 11:35

Przepraszam przeczytałem na raty.

Jak się boisz o projekt to podpisz umowę nda na 250 tys....czy inna kwotę.

Normalnie takie zlecenie wygląda.

Mówisz co chcesz i tyle. A przedteam podpisz umowę o dzieło + nda i szykuj się na mega duże koszty -kosztem bezpieczeństwa.
A jeszcze przedtem (przed umową i nda) musisz wykonać odpowiednie rzeczy - aby dobrze wystartować i mieć przemyślany projekt.

To nie jest tak: mam w głowie stworzenie portalu ogloszeniowego. Ok zlecam robię i mam 0 klientów.


RE: Zlecenie zrobienia strony - Mafesto - 23-04-2014 11:47

To nie ma być portal ogłoszeniowy ale wyjaśniłeś kilka kwestii.
Czyli albo ryzykuje i o wiele mniejszym kosztem mam to samo albo śpię spokojnie i nie mam na chleb Big Grin


RE: Zlecenie zrobienia strony - PanCaro - 23-04-2014 11:53

Tak mniej więcej xd
Albo zbierasz znajomości i masz za free xd

Też tu dużo zależy od osoby ile weźmie i czy to będzie firma czy osoba prywatna czy zrobi skrypt z dziurami szwajcarskim czy w pełni sprawny. Każda firma / osoba ma swoje ceny.