Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z kontami YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z kontami YT (/Temat-Problem-z-kontami-YT-89771)



Problem z kontami YT - Cris7 - 22-04-2014 17:32

Witam wszystkich. W Upload bawię się od jakiegoś miesiąca, w tym czasie zarobiłem około 40 zł ale nie o tym mowa. Smile Mam problem z YT, ogólnie traffic na moim blogu bierze się głównie z YT, kiedy zaczynałem miałem jedno konto, tam bodajże 15 filmów i wszystko ładnie pięknie ale skasowali po jakimś tygodniu, Mentor kazał mi zrobić kilka kont i dodawać tam od 1 do 4 filmów więc tak zrobiłem. Utworzyłem z 4 konta i tam po 3,4 filmiki, traffic też z dnia na dzień bardzo się ruszył ale google pokasowało wszystkie te konta praktycznie w po dwóch dniach. Tylko jedno zostawili więc nie wiem czym jest to spowodowane. I jeszcze jedno pytanko, da się jakoś omijać tą weryfikację sms w gmail( Bo w sumie o to najbardziej mi chodzi, bo nie mam nieskończonej ilości nr w zasięgu)? Jakieś rady? Bo w sumie to jestem początkujący. Wyświetlenia nabijam Share YouTube Videos. Pozdrawiam. Smile


RE: Problem z kontami YT - makingmoney - 22-04-2014 17:58

Usuwają Ci konta bo nie używasz prywatnych proxy i nie czyścisz przeglądarki, miałem tak samo. Youtube nauczyło się banować multikonta, już nie ma tak łatwo jak było kilka miesięcy temu. Poza tym ładujesz w film same mobilne wyświetlenia za co jest gwarantowany ban.


RE: Problem z kontami YT - Cris7 - 22-04-2014 18:47

Dzięki za szybką odpowiedz Big Grin Czyli tak, po każdym filmie czyścić przeglądarkę i troszkę mniej mobilnych wyświetleń? W sumie do filmiki dodaje co dzień około 70 więc myślę, że to nie dużo, ale z filmików miałem wiele przekierowań na bloga więc ludzie tez wyświetlają. A jaki jest najlepszy sposób na promowanie się na YT i żeby mnie banów czy coś?


RE: Problem z kontami YT - makingmoney - 22-04-2014 18:57

Zmieniać proxy i czyścić przeglądarkę z pamięci podręcznej i ciasteczek przed i po zalogowaniach/przelogowaniach, bo raz Ci się pomiesza i konto poleci. Najlepiej żeby były to prywatne proxy, o publicznych nie wiem, nie testowałem. Nie możesz dodawać tylko mobilnych, mają one stanowić tylko część wszystkich wyświetleń. Korzystaj też z u2bviews.com, enhanceviews.com i innych tego typu.


RE: Problem z kontami YT - Cris7 - 22-04-2014 19:21

Okej spróbuje, bo nawet dziś zrobiłem konto na YT, dodałem jeden film i już go nie ma więc jest coś nie tak xd A jak jest z tą weryfikacją sms, da się to jakoś ominąć czy przejść bez nr?


RE: Problem z kontami YT - makingmoney - 22-04-2014 19:27

Nie wiem, ja kupuję zweryfikowane konta na socialcreator.info.


RE: Problem z kontami YT - Fretax - 22-04-2014 19:52

(22-04-2014 17:58)makingmoney napisał(a):  Usuwają Ci konta bo nie używasz prywatnych proxy i nie czyścisz przeglądarki, miałem tak samo. Youtube nauczyło się banować multikonta, już nie ma tak łatwo jak było kilka miesięcy temu. Poza tym ładujesz w film same mobilne wyświetlenia za co jest gwarantowany ban.
Czyli jak kupie proxy to nie będą mi flagować i usuwać?


RE: Problem z kontami YT - Cris7 - 22-04-2014 20:06

A jak jest z kosztem zweryfikowanych kont?


Problem z kontami YT - Artinesse - 28-02-2018 22:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.