Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik]Sposób na ominięcie weryfikacji obrazkowej po blokadzie na facebooku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: [Poradnik]Sposób na ominięcie weryfikacji obrazkowej po blokadzie na facebooku. (/Temat-Poradnik-Sposob-na-ominiecie-weryfikacji-obrazkowej-po-blokadzie-na-facebooku-89740)

Strony: 1 2


[Poradnik]Sposób na ominięcie weryfikacji obrazkowej po blokadzie na facebooku. - magneto - 22-04-2014 07:03

Na początek instalujemy wtyczkę do zmiany proxy
https://hola.org/ następnie zmieniamy proxy na pierwsze z brzegu - Afganistan i logujemy się do facebooka i wylogowujemy, wyłączamy proxy i za kilka godzin wchodzimy na swoje konto i w magiczny sposób zostaje odblokowane.

Facebook pomyśli że ktoś próbował się włamać na nasze konto i odblokuje je nam gdy rozpozna nasze ip.
Metoda własna przetestowana.

Podoba się?Daj reputaHuh


RE: [Poradnik]Sposób na ominięcie weryfikacji obrazkowej po blokadzie na facebooku. - Radi98 - 22-04-2014 07:17

Zobaczymy czy działa Wink


RE: [Poradnik]Sposób na ominięcie weryfikacji obrazkowej po blokadzie na facebooku. - magneto - 22-04-2014 07:32

Jeśli nie zadziała tego dnia to trzeba się zalogować na następny dzień, aby minęło więcej czasu od poprzedniego logowania.


RE: [Poradnik]Sposób na ominięcie weryfikacji obrazkowej po blokadzie na facebooku. - mordimer12 - 22-04-2014 15:26

a nie powinien mi sie zmienic jezyk na fb po zmienieniu na afganistan i wejscie na facebook.com? bo ciagle mam polski nawet jak jestem na kraj afganistan


RE: [Poradnik]Sposób na ominięcie weryfikacji obrazkowej po blokadzie na facebooku. - magneto - 22-04-2014 16:05

(22-04-2014 15:26)mordimer12 napisał(a):  a nie powinien mi sie zmienic jezyk na fb po zmienieniu na afganistan i wejscie na facebook.com? bo ciagle mam polski nawet jak jestem na kraj afganistan
Jeśli konto zakładałeś z polskiego ip to taki język masz zapamiętany w ustawieniach fb nawet po zmianie proxy będzie polski.


RE: [Poradnik]Sposób na ominięcie weryfikacji obrazkowej po blokadzie na facebooku. - Legwan - 22-04-2014 16:12

Czy to zadziała, gdy już parę razy próbowałem przejść weryfikację?


RE: [Poradnik]Sposób na ominięcie weryfikacji obrazkowej po blokadzie na facebooku. - Pole - 25-04-2014 09:12

@Up jak nie spróbujesz to na 100% zadziałafacepalm,zamiast się pytać to sprawdź ....


RE: [Poradnik]Sposób na ominięcie weryfikacji obrazkowej po blokadzie na facebooku. - aero2 - 25-04-2014 09:16

Czy to musi być koniecznie to proxy, czy można przez byle VPN?


RE: [Poradnik]Sposób na ominięcie weryfikacji obrazkowej po blokadzie na facebooku. - xjointmanx - 25-04-2014 09:25

Ale warto też usunąć ciasteczka i Historie przeglądarki sposób dobry reput leci Smile


RE: [Poradnik]Sposób na ominięcie weryfikacji obrazkowej po blokadzie na facebooku. - Radi98 - 25-04-2014 09:56

Ja zrobiłem tak poczekałem 2 dni i dalej weryfikacja jest -_-