Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. (/Temat-Dziennik-kogos-kto-nie-umie-porzadnie-zabrac-sie-do-pracy-89723)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 21-04-2014 19:16

Siema wszystkim, nazywam się Bartek mam 17 lat i zamierzam zacząć przygodę z subami oraz ppa. Dziennik zakładam dla motywacji Smile

Cele

Moim celem jest uzbieranie na rc za około 1300-1600zł
Sposoby zarabiania

Mam zamiar zarabiać na skracaczach i subach sms.
Plany?

Założyć fanpage, rozkręcić, zacząć zarabiać




SZUKAM MENTORA.!


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - mucios - 21-04-2014 19:18

Cele wciągło Smile

Powodzenia Smile


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - zozols1 - 21-04-2014 19:50

Powodzenia Big Grin Będę podglądał


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 22-04-2014 10:29

Siema, jako że dzis wcześnie wstałem postanowiłem zrobić fake konto na fejsie. Zauważyłem, ze da się użyć kilka razy ten sam nr telefonu do potwierdzenia. Przynajmniej tak mi się wydaje. Niestety dołączyłem do około 100grup w jeden dzien i mam blokadę na posty i dołączanie do grup.. Do piątego maja :x .. No ale trudno, nie poddawać się. Jako że nie dzisiaj zacząłem przygodę z PPA muszę wam powiedzieć że zrobiłem hacka (rzecz jasna nie działającego) do gry.. Kilka osób już się wrobiło więc nie jest zle. Następne kilka złotych zarobiłem na innym fake koncie, które zostało zablokowane, poprzez '' nagie zdjęcia do pobrania '' Trzymajcie kciuki Smile


CEL DO KOŃCA MAJA 28/70zł


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - mordimer12 - 22-04-2014 12:50

lepiej nie mow nisz na jakich zarabiasz i skasuj ten link do filmu na yt Smile pozdrawiam i powodzenia


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - ErgePL - 22-04-2014 13:36

Wkopałeś się, mam nisze, link do bloga, dzięki! Jerk2
Usuń tym prędzej bo o takich ludzi nie mało. Tongue


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 22-04-2014 15:25

No w sumie racja.. Dzięki za podpowiedz Wink .
W dalszym ciągu dnia zrobiłem stronę, zarejstrowałem się na shorte.st i mam zamiar ją rozkręcić. Znalazłem super sposób, da rade powyżej jednego k like w 30min pracy. Smile . Wkurwia mnie strasznie ten ban do piątego maja, nie wiecie czy gdybym spamował moim realnym kontem mógłbym je stracić czy raczej tak jak na tamtym - czasowy ban na grupy?

szukam mentora


CEL DO KOŃCA MAJA 33/70


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 23-04-2014 07:56

Wczoraj postanowiłem zrobić następnego hacka do gry, nabije mu teraz łapki. Okazało się, że własny fanpage nie jest potrzebny do zarabiania na shorte.st . Plany na dziś -
1.Zarobić kilka $ na skracaniu linków
2.Nabić like na fanpage
3.Zrobić następnego hacka (nie wiem czy znajdę na to czas.)

szukam mentora


CEL DO KOŃCA MAJA 40/70


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - asmax1910 - 23-04-2014 13:45

No powodzenia Big Grin
Będę obserwował Smile


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 23-04-2014 15:57

Dzisiaj troche zarobiłem na skracaniu, 2k wejsc co daje mi ponad 4dolary (stawki dla pl są wysokie ^.^), mam zamiar wypromować filmiki z hackami. Like na fp nie mam czasu nabijac - chyba sobie odpuszczę. Wkurwia mnie blokada do 5maja, mam zamiar zrobić nowe konto Smile ... Tak od siebie polecam program z tego posta - http://sh.st/wbPVX .

szukam mentora


CEL DO KOŃCA MAJA - OK. 50/70