Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona internetowa - SOCIAL MEDIA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Strona internetowa - SOCIAL MEDIA (/Temat-Strona-internetowa-SOCIAL-MEDIA-89706)



Strona internetowa - SOCIAL MEDIA - Mauorycy - 21-04-2014 13:51

Witam, jest tutaj ktoś, kto da mi kilka wskazówek, jak szybko wypozycjonować stronę na frazy, których ms nie sięga nawet 500 MS miesięcznie?
Jakiś program w stylu no hands seo, czy coś ?Smile

Z góry dziękuję, w zamian mogę dorzucić komuś jakieś wyświetlenia na yt, subskrypcje, czy coś w tym stylu Smile


RE: Strona internetowa - SOCIAL MEDIA - bandit99 - 06-05-2014 22:00

łatwe frazy kilka katalogów seo z mocnym pr (min. 4) + profile pr min. 4 + mały spam nofollow lub anchor jeśli się da na blogach. Powinno pomóc, jeśli efekt będzie słaby dodaj 2 zaplecza najlepiej wordpress i blogger i bądź aktywny.


RE: Strona internetowa - SOCIAL MEDIA - GoodLecki - 13-05-2014 21:37

Żaden program nie wypozycjonuje ci strony to nie AI .
Strone na niszowe frazy istotnie nawet jednym BL można wbić w top czasami.
Albo np. weźmy frazę z twojego postu "Jakiś program w stylu no hands seo" wpisz w g. TOP1 bez ani jednego BL Smile


RE: Strona internetowa - SOCIAL MEDIA - RafalG - 14-05-2014 08:14

Polecam jeszcze linkowanie wewnętrzne, wielu nie docenia tej metody a można osiągnąć niezłe wyniki.


RE: Strona internetowa - SOCIAL MEDIA - Mauorycy - 14-05-2014 16:58

Coś o tym czytałem, ale to się chyba sprawdza jak strona ma więcej podstron...a ja mam 1...


RE: Strona internetowa - SOCIAL MEDIA - GoodLecki - 16-05-2014 13:56

Takie się dopiero trudno pozycjonuje, z taka nie przebijesz się do top


RE: Strona internetowa - SOCIAL MEDIA - Mauorycy - 24-05-2014 23:01

(13-05-2014 21:37)GoodLecki napisał(a):  Żaden program nie wypozycjonuje ci strony to nie AI .
Strone na niszowe frazy istotnie nawet jednym BL można wbić w top czasami.
Albo np. weźmy frazę z twojego postu "Jakiś program w stylu no hands seo" wpisz w g. TOP1 bez ani jednego BL Smile

Tak jest, ale to na nowej stronie, z małą ilością bl nie przejdzie Smile
Opierając się na tym przykładzie...gdybym zadał to samo pytanie na innych forach, jeszcze bardziej przyjaznym google, to raczej na pierwszej pozycji tego forum bym nie ujrzał Smile


RE: Strona internetowa - SOCIAL MEDIA - GoodLecki - 26-05-2014 12:17

Wręcz odwrotnie nowe strony dostają ekstra kopa na początku.
W drugiej części pytania nie wiem o co ci chodzi? i forum nie ma być wysoko tylko twoja strona Smile
Nie ma czegoś takiego ze zdobędziesz linki które podniosą twoja stronę i tak zostanie,linkowac trzeba dzień w dzień od kilkunastu do kilkuset linków na dzień i jeśli są lepsze niż konkurencji wtedy trzymasz pozycje.