Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję serwisu, w którym sprzedam zdjęcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Poszukuję serwisu, w którym sprzedam zdjęcia (/Temat-Poszukuje-serwisu-w-ktorym-sprzedam-zdjecia-89690)



Poszukuję serwisu, w którym sprzedam zdjęcia - Zincuable - 21-04-2014 10:11

Witam.

Mam na komputerze trochę zdjęć, które prawdopodobnie mógłbym spieniężyć. W tym celu poszukuję jakiegoś serwisu, w którym mógłbym je sprzedać. Najlepiej byłoby, gdybym mógł to zrobić bez wysyłania skanu dokumentów typu dowód lub paszport.

Jeżeli ktoś zna się na tych rzeczach i uważa, że nie jest to opłacalne, to prosiłbym o jakieś metody, dzięki którym zarobię coś na tych zdjęciach.

Z góry dziękuję Smile


RE: Poszukuję serwisu, w którym sprzedam zdjęcia - Qwik - 21-04-2014 10:15

Allegro,ebay.


RE: Poszukuję serwisu, w którym sprzedam zdjęcia - Enigmato - 21-04-2014 14:48

Możesz również uderzyć w serwisy ogłoszeń lokalnych. Jaki w ogóle jest charakter tych zdjęć?


RE: Poszukuję serwisu, w którym sprzedam zdjęcia - Zincuable - 21-04-2014 14:58

To są zdjęcia głównie martwej natury, kilka jest też różnych osób, od których pozwolenie na sprzedaż na spokojnie dostane, dlatego właśnie myślałem nad jakimś shuttestockiem czy czymś takim.


RE: Poszukuję serwisu, w którym sprzedam zdjęcia - Admin - 21-04-2014 19:17

Krótko mówiąc poszukujesz BANKU ZDJĘĆ lub inaczej microstocków (ang. MICROSTOCK) sprawdź:
Dreamstime
Shutterstock
iStockPhoto
Fotolia
BigStockPhoto
DepositPhotos
123rf

Prowizja dla fotografów to zazwyczaj 50% przy sprzedaży.


RE: Poszukuję serwisu, w którym sprzedam zdjęcia - Zincuable - 21-04-2014 19:33

Mam konta na 3 z tych (Shutter, iStock i Fotolia), ale szukam jakiegoś banku zdjęć (dzięki za nazwę), w którym nie muszę wysyłać skanu paszportu ani dowodu. Z góry dzięki.