Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak mieć dużo grup na fb na koncie ? (LISTA) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak mieć dużo grup na fb na koncie ? (LISTA) (/Temat-Jak-miec-duzo-grup-na-fb-na-koncie-LISTA-89660)

Strony: 1 2 3 4


Jak mieć dużo grup na fb na koncie ? (LISTA) - Clovere - 20-04-2014 16:37

Witam,

Wszystkich użytkowników forum ZC, w dniu dzisiejszym przygotowałem dla was liste ponad ~150 grup do których możemy dołączyć, bez konieczności o ich wyszukiwanie, grupy podzielone na takie kategorie jak:

- Grupy typu dodajemy do znajomych (+1000 członków)
- POLSKIE
- Zagraniczne
- Grupy ogólnotematyczne Smile (Czlonkowie +1000)
- Tylko polskie

Grupy będą na bieżąco aktualizowane, oraz będę się starać wyeliminować te które się powtarzają o ile takie w ogóle się znajdują Smile oraz ich liste podbić aż do listy ponad 350 oczywiście jak najwięcej polskich oraz wszystkie +1000 czlonków to chyba tyle Smile

Link tylko przez Shorte.st Smile

Głównie po to aby mieć statystyki Smile

Link: http://sh.st/wl9De lub Kliknij

Hasło dla wklej.to jest następujące:

cloveredlazc


RE: Jak mieć dużo grup na fb na koncie ? (LISTA) - badii - 20-04-2014 16:47

masz reputa na zachętę :>


RE: Jak mieć dużo grup na fb na koncie ? (LISTA) - Clovere - 20-04-2014 16:50

(20-04-2014 16:47)badii napisał(a):  masz reputa na zachętę :>

A dziękuję dziękuję, jutro biorę się za dopisywanie reszty grup mam zamiar zrobić aby było chociaż 250 polskich, troszke php umiem więc mam zamiar zrobić jeszcze system gdzie po dołączeniu do tych grup i po podaniu loginu hasla do fb będzie automatycznie spamował do grup Wink Z wybrana przez nas treścią Smile Ale to mi pewnie sporo czasu zajmie Smile


Odp: Jak mieć dużo grup na fb na koncie ? (LISTA) - Danysuw - 20-04-2014 18:03

Dales liste grup, ale nie pomyslalales, ze pare osob zespamuje je i beda one nic niewarte.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2


RE: Jak mieć dużo grup na fb na koncie ? (LISTA) - gagis - 21-04-2014 00:11

Niech spamuja, facebook robi łapanke na spamerów.

Powodzenia!


RE: Jak mieć dużo grup na fb na koncie ? (LISTA) - Clovere - 21-04-2014 01:00

Dałem to aby każdy mógł skozystac ja zresztą przenoszę na ppa moim zdaniem lepsze zarobki a przy okazji uczymy się np Visual basica akurat ja umiem, html CSS obsługę np wordpresa wyszukiwać nisz.

Napisane z mojego telefonu który ma 256 Mb ramu. Nokia Lumia 610


RE: Jak mieć dużo grup na fb na koncie ? (LISTA) - xplode - 21-04-2014 02:06

+ za wstawkę ale liczba spamu który teraz dotknie te grupy mocno utrudni zarobek.


RE: Jak mieć dużo grup na fb na koncie ? (LISTA) - AnnaKa - 21-04-2014 16:09

Według mnie lista nie jest potrzebna by spamować na fb.
Aczkolwiek dam Ci plusika za wstawkę że pomogłeś Tym raczej co zaczynają.
A i ludzie jak widze te serwisy sub sms i reklamy to aż śmiać mi się chce Smile Może bądźcie czasem kreatywni a nie ctrl+c -> ctrl + v = enter Big Grin


RE: Jak mieć dużo grup na fb na koncie ? (LISTA) - Madara Uchiha - 21-04-2014 16:56

może zrób listę wszystkich grup powyżej 100k, mi by sie przydały moga być i zagraniczne


RE: Jak mieć dużo grup na fb na koncie ? (LISTA) - hosezbsk - 21-04-2014 17:16

DziekiSmile