Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Statystyki Adf.ly i Shorte.st \Czy zarabianie na fp jest legalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Statystyki Adf.ly i Shorte.st \Czy zarabianie na fp jest legalne? (/Temat-Statystyki-Adf-ly-i-Shorte-st-Czy-zarabianie-na-fp-jest-legalne-89645)

Strony: 1 2


Statystyki Adf.ly i Shorte.st \Czy zarabianie na fp jest legalne? - Legwan - 20-04-2014 12:11

Witam, ostatnio wpadłem na pomysł jak prosto zarabiać przez internet.
Oczywiście okazało się, że na to samo wpadło już setki osób i nawet jest forum Smile. Założyłem fanpage na fb, na którym udostępniam ocenzurowane zdjęcia z linkiem adf.ly do wersji bez cenzury.
Czy w jakikolwiek sposób narusza to regulamin fb, mogą mi zbanowac tą stronę?

Jeśli tak, to mam następne pytanie. Fanpage prowadzę z mojego prywatnego profilu, czy gdyby zbanowali mi fanpage to to samo grozi profilowi? Powinienem zrobić drugie konto i używac innego IP specjalnie do prowadzenia strony?

EDIT: Żeby nie tworzyć następnego tematu napiszę tutaj.
Chciałem zwiększyć dochód i dodałem jeszcze jeden skracacz linków, teraz wygląda to tak:
zdjęcie z cenzurą --> Adf.ly --> Shorte.st --> zdjęcie bez cenzury

I nie wiem jakim cudem wejść w Shorte.st jest prawie dwa razy więcej, mimo iż jest jakby dopiero drugim stopniem. Gdyby było na odwrót to bym zrozumiał, że część ludzi rezygnuje widząc kolejną reklamę. Czy to jakiś błąd w wyświetlaniu statystyk?


RE: Czy zarabianie na fp jest legalne? - 2z2c - 20-04-2014 12:19

oczywiscie, ze jest nielegalne, dlatego tak duzo osob zarabia tym sposobem, bo gdyby bylo legalne kto by tak zarabial? facepalm


RE: Czy zarabianie na fp jest legalne? - xplode - 20-04-2014 12:26

Załóż drugie konto, nie ma co ryzykować i prowadzić FP na prywatnych profilach...


RE: Czy zarabianie na fp jest legalne? - Legwan - 20-04-2014 12:30

Może legalne to złe słowo.
Chodzi mi o to czy naruszam w jakiś sposób regulamin facebooka i czy mogą mi zablokować mój profil z którego prowadze ten fanpage?


RE: Czy zarabianie na fp jest legalne? - Enigmato - 20-04-2014 13:37

Tak istnieje takie ryzyko. Załóż po prostu inne konto i przypisz do niego swój FP.


RE: Czy zarabianie na fp jest legalne? - Legwan - 20-04-2014 14:41

Dzięki za odpowiedź, założyłem nowe konto i zrobiłem je adminem fp, jednocześnie usuwając admina ze swojego profilu.


RE: Statystyki Adf.ly i Shorte.st \Czy zarabianie na fp jest legalne? - Enigmato - 20-04-2014 19:09

I taki zabieg powinien wystarczyć, byś mógł spać spokojnie. Powodzenia w prowadzeniu własnego fp.


RE: Statystyki Adf.ly i Shorte.st \Czy zarabianie na fp jest legalne? - Legwan - 20-04-2014 21:14

Żeby nie tworzyć następnego tematu napiszę tutaj.
Chciałem zwiększyć dochód i dodałem jeszcze jeden skracacz linków, teraz wygląda to tak:
zdjęcie z cenzurą --> Adf.ly --> Shorte.st --> zdjęcie bez cenzury

I nie wiem jakim cudem wejść w Shorte.st jest prawie dwa razy więcej, mimo iż jest jakby dopiero drugim stopniem. Gdyby było na odwrót to bym zrozumiał, że część ludzi rezygnuje widząc kolejną reklamę. Czy to jakiś błąd w wyświetlaniu statystyk?


RE: Statystyki Adf.ly i Shorte.st \Czy zarabianie na fp jest legalne? - Xychu - 20-04-2014 21:25

(20-04-2014 14:41)Legwan napisał(a):  Dzięki za odpowiedź, założyłem nowe konto i zrobiłem je adminem fp, jednocześnie usuwając admina ze swojego profilu.
I moderacja facebooka rzeczywiście nie mam możliwości sprawdzenia kto stworzył fanpage a co dalej za tym idzie porównania adresów IP facepalm


RE: Statystyki Adf.ly i Shorte.st \Czy zarabianie na fp jest legalne? - Warr - 21-04-2014 14:07

(20-04-2014 21:14)Legwan napisał(a):  Żeby nie tworzyć następnego tematu napiszę tutaj.
Chciałem zwiększyć dochód i dodałem jeszcze jeden skracacz linków, teraz wygląda to tak:
zdjęcie z cenzurą --> Adf.ly --> Shorte.st --> zdjęcie bez cenzury

I nie wiem jakim cudem wejść w Shorte.st jest prawie dwa razy więcej, mimo iż jest jakby dopiero drugim stopniem. Gdyby było na odwrót to bym zrozumiał, że część ludzi rezygnuje widząc kolejną reklamę. Czy to jakiś błąd w wyświetlaniu statystyk?

Najlepiej skracać 2x shorte. ADFLY NIE ZLICZA WSZYSTKICH WEJŚĆ.
Zapraszam na PW Wink