Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O co chodzi z zarabianiem na fanpage ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: O co chodzi z zarabianiem na fanpage ? (/Temat-O-co-chodzi-z-zarabianiem-na-fanpage-89621)



O co chodzi z zarabianiem na fanpage ? - mikolaj90 - 19-04-2014 18:18

Siemano. Może ktoś mi wytłumaczyć na czym polega tytułowe zarabianie na fanpage ?

Chodzi mi o to, co daje nam to, że mamy duży fanpage ? Pytanie może niektórym wydawać się głupie ale na serio nie rozumiem tego.

Czasem widzę jak większe fanpage na fb udostępniają linki z subskrypcji sms ale to polega na tym, żeby Ci ludzie się nabierali ? Że jeżeli fanpage jest duży to ktoś się zawsze nabierze ?

Będę wdzięczny za wytłumaczenie. Pozdrawiam.


RE: O co chodzi z zarabianiem na fanpage ? - Mafesto - 19-04-2014 18:22

Dokładnie. Ktoś się zawsze trafi. Oprócz tego można sprzedawać udostępnienia czy wbijać wejścia na skracaczach.


RE: O co chodzi z zarabianiem na fanpage ? - mikolaj90 - 19-04-2014 19:07

A co z tymi co napiszą, że to naciąganie, oszustwo itp ? Przecież inni zaraz to zobaczą i to się rozpowszechni.


RE: O co chodzi z zarabianiem na fanpage ? - themate0 - 19-04-2014 19:08

nie zarabiam ale słyszałem, ze np. raz dziennie wieczorem publikujesz post z subskrypcja SMS i usuwasz wszystkiego negatywne komentarze itp.,a po godzinie, dwóch usuwasz całkowicie post jakby nic się nie stało Smile

poprawcie mnie jeśli się myle


RE: O co chodzi z zarabianiem na fanpage ? - mikolaj90 - 19-04-2014 19:36

Najlepsze zyski przynosi spamowanie na fanpage'ach czy innych stronach ?


RE: O co chodzi z zarabianiem na fanpage ? - hasky9012 - 19-04-2014 21:31

Post na fanapge usuwasz po max 15 minutach, nie 1h lub 2h jak wyzej tobie ktos doradzil
Na wlasnym fp wieksze zyski


RE: O co chodzi z zarabianiem na fanpage ? - Enigmato - 20-04-2014 13:31

Jak już gdzieś powiedziałem, to kiedy usuniesz post jest uzależnione tylko i wyłącznie od popularności Twojego FP. Na mniejszych post musi wisieć dłużej, aby były jakiekolwiek zyski.


RE: O co chodzi z zarabianiem na fanpage ? - Advanceee - 22-04-2014 20:52

Możesz potem sprzedawać fanpage Smile