Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Highcash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Problem z Highcash.org (/Temat-Problem-z-Highcash-org-89567)

Strony: 1 2


Problem z Highcash.org - Lemur95 - 18-04-2014 19:48

Wy też macie taki problem, że przy wchodzeniu na stronę wywala wam błąd?:
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]

Proszę o jakieś info.


RE: Problem z Highcash.org - Camaxtle - 18-04-2014 20:19

Też mam ten problem. Nie znalazłem oficjalnego info więc możemy spekulować. Może chcą na święta ruszyć z v2 :|


RE: Problem z Highcash.org - cord - 18-04-2014 21:44

masakra od paru dni to szwankuje ...


RE: Problem z Highcash.org - Camaxtle - 18-04-2014 22:42

Mam nadzieję że nie będzie to miało wpływu na leady. Jak u was to wygląda? Nalicza normalnie?


RE: Problem z Highcash.org - cord - 18-04-2014 23:10

u mnie nic nie nalicza i zamula mi bloga jeszcze przez to że się nie da z highcashem połączyć mirrory nie działają gatewaye nie działają Big Grin


RE: Problem z Highcash.org - Camaxtle - 19-04-2014 00:25

To u mnie podobnie. Całe szczęście że nie zabrałem się dzisiaj za gatewaye ( a miałem w planie Big Grin ). Tyle wygrać. Mam nadzieję, że to ogarną bo niedawno dwie Francje wpadły <3


RE: Problem z Highcash.org - lolekxp - 19-04-2014 10:22

To wszystko przed DDoS konkurencji i osób przeciwnych serwisowi HighCash, wspólnie starają się za wszelką cenę zakłócić rozwój i zniechęcić użytkowników do korzystania.

wystarczy poczekać chwile w takim wypadku, ja najczęściej odświerzam stronę po minucie-dwóch i jest ok a administracja działa w tym kierunku bo wiedzą o problemie


RE: Problem z Highcash.org - Camaxtle - 19-04-2014 11:05

Z tego co się orientuję to inne serwisy podobny problem też miały. Ciekawe tylko czy to akcja istniejącej konkurencji, mającej dopiero wejść w biznes, a może fake flag? Big Grin


RE: Problem z Highcash.org - rozekrr - 20-04-2014 07:58

(19-04-2014 11:05)Camaxtle napisał(a):  Ciekawe tylko czy to akcja istniejącej konkurencji, mającej dopiero wejść w biznes
Sam sobie zaprzeczyłeś Smile
Temat był już wałkowany, administracja wie o nim doskonale ale nie da się na hop siup zrobić tak aby odeprzeć ataki.

Ale to nic, ten czas przeminie a HC ma świadomość iż jest jednym, z najlepszych serwisów a konkurencja - cóż jak widać zazdrości efektów i działa jak działa.


RE: Problem z Highcash.org - sliwamaster - 20-04-2014 09:16

(20-04-2014 07:58)rozekrr napisał(a):  
(19-04-2014 11:05)Camaxtle napisał(a):  Ciekawe tylko czy to akcja istniejącej konkurencji, mającej dopiero wejść w biznes
Sam sobie zaprzeczyłeś Smile
Temat był już wałkowany, administracja wie o nim doskonale ale nie da się na hop siup zrobić tak aby odeprzeć ataki.

Ale to nic, ten czas przeminie a HC ma świadomość iż jest jednym, z najlepszych serwisów a konkurencja - cóż jak widać zazdrości efektów i działa jak działa.

oby ten czas desperackich prób zniszczenia lub zakłócenia przeminął jak najszybciej Wink