Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - misterzelek - 23-03-2015 22:01

Powodzonka U mnie też coś lipa :/


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Nexudus - 24-03-2015 16:41

Moze mi ktos wytlumaczyc to ze mam pod postem 50 likow 0 leadow? facepalm
Zna ktos moze bota do spamu na grupach(darmowego), nie chce ninja blaster Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 24-03-2015 21:39

(24-03-2015 16:41)Nexudus napisał(a):  Moze mi ktos wytlumaczyc to ze mam pod postem 50 likow 0 leadow? facepalm
Zna ktos moze bota do spamu na grupach(darmowego), nie chce ninja blaster Big Grin

Nie pomyliłeś przypadkiem tematów? pokerface

Rozumiem, że napisałem, że w tym temacie nie ma offtopic'ów ale to nie jest [ZAPYTAJ.ZARABIAM.COM] a więc pytanie pozostanie bez odpowiedzi.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tidus - 28-03-2015 20:30

@[kariolmax] lol, kosiłeś tyle hajsu i nie pomyslales o zbudowaniu jakiegoś zaplecza, kupna jakiegoś poradnika jako alternatywa ani nic? Żadnego fanpage, żadnego lp, żadnych filmików na yt, żadnego poradnika? Powodzenia w wracaniu do formy Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Nexudus - 28-03-2015 20:39

Na co wydawac na takie cos Jerk2 Lepiej brainwarz kupic Lol


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 28-03-2015 20:53

(28-03-2015 20:30)Tidus napisał(a):  @[kariolmax] lol, kosiłeś tyle hajsu i nie pomyslales o zbudowaniu jakiegoś zaplecza, kupna jakiegoś poradnika jako alternatywa ani nic? Żadnego fanpage, żadnego lp, żadnych filmików na yt, żadnego poradnika? Powodzenia w wracaniu do formy Wink

No co Ty, myślałem o wielu sposobach niestety w 90% nie mogłem ich wykonać ze względu na brak konta bankowego (po 13-stce w maju będzie można coś podziałać), fanpage nie idą (mam znajomych, którzy tak sobie zarabiają), a co do YT zajmę się nim wkrótce. Szczerze kupiłem 3 poradniki, jeden oferował 10zł/godzina więc nie jest to atrakcyjne, drugi był oszustwem, trzeci nie wypalił ale ciągle wypatruję czegoś wartego uwagi. Smile Co do zaplecza ani lp nie mam żadnej wiedzy, jakbyś mógł mi coś wytłumaczyć to chętnie bym "zabrał" Ci chwilę czasu. Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 29-03-2015 18:58

29 marca 2015 r.

Szaleństwa nie ma, brakuje mi czasu bo w środę test szóstoklasisty. Może na świętach uda mi się z jakimś pomysłem. Huh
HotCash godz. 20:00:
36.50 zł- Zysk
PaidVerts:
106433/100 000 - Punkty BAP
0,63$ - Saldo

Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 587.00 zł(z czego już nie bardzo się cieszę!) w serwisie LeadMore, 69zł na HotCash, 6.70 zł na TanieAukcje, 41.20 na FireSub oraz 30zł w serwisie 4lead.pl.



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Nexudus - 29-03-2015 21:20

Powodenia! Mi tez sie przyda na srode Tongue


Odp: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - twnt22 - 30-03-2015 12:06

Mnie takze.
Powodzenia na tescie i w zarabianiu


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - sirgonzalo7 - 30-03-2015 13:06

Powodzonka na teście, ostatnio przeglądałem wszystkie świadectwa to tam miał 40/40 easy beka