Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - asiorek - 24-01-2015 00:29

Jak ci się dzień zakonczyl? Z jakim wynikiem?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - sheko12 - 24-01-2015 00:36

Gratuluje wyników !

Aczkolwiek dalej pozostane swojego zdania, od początku autor tego dziennika nie mial 12 lat, to jakieś kłamstewsko i zabłyśnięcie na ZC Smile
P.S nie znam, nie poznałem, nie widziałem i nie słyszalem o 12 latku o takim sposobie myślenia, wypowiedzi, innowacji, wyrażanych emocji jakie masz Ty Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tidus - 24-01-2015 00:43

(24-01-2015 00:36)sheko12 napisał(a):  Gratuluje wyników !

Aczkolwiek dalej pozostane swojego zdania, od początku autor tego dziennika nie mial 12 lat, to jakiś pic na wode i zabłyśnięcie na ZC Smile
P.S nie znam, nie poznałem, nie widziałem i nie słyszalem o 12 latku o takim sposobie myślenia, wypowiedzi, innowacji, wyrażanych emocji jakie masz Ty Wink
@[sheko12]
Naprawdę? Znajomy ma 12 lat i mimo, że od małego na osiedlu siedział z 10lat starszymi palącymi koleżkami to jakoś się wygryzł i na PPA ma ostatnio dniówki po 20$. Angielski, tworzenie strony, pomysł na niszę w tym wieku?
Oczywiście uszanowanko dla Karola, dwa latka temu miałem lat 14 i zarabianie było trudniejsze, a chyba miesięcznego rekordu z tamtych lat nie pobiłem do dzisiaj.

Karol, może najwyższy czas zainwestować w jakiś poradnik i zrobić, aby spam na grupach był tylko dodatkiem do Twoich zarobków, co Tongue?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - sheko12 - 24-01-2015 00:45

(24-01-2015 00:43)Tidus napisał(a):  
(24-01-2015 00:36)sheko12 napisał(a):  Gratuluje wyników !

Aczkolwiek dalej pozostane swojego zdania, od początku autor tego dziennika nie mial 12 lat, to jakiś pic na wode i zabłyśnięcie na ZC Smile
P.S nie znam, nie poznałem, nie widziałem i nie słyszalem o 12 latku o takim sposobie myślenia, wypowiedzi, innowacji, wyrażanych emocji jakie masz Ty Wink
@[sheko12]
Naprawdę? Znajomy ma 12 lat i mimo, że od małego na osiedlu siedział z 10lat starszymi palącymi koleżkami to jakoś się wygryzł i na PPA ma ostatnio dniówki po 20$. Angielski, tworzenie strony, pomysł na niszę w tym wieku?
Oczywiście uszanowanko dla Karola, dwa latka temu miałem lat 14 i zarabianie było trudniejsze, a chyba miesięcznego rekordu z tamtych lat nie pobiłem do dzisiaj.

Karol, może najwyższy czas zainwestować w jakiś poradnik i zrobić, aby spam na grupach był tylko dodatkiem do Twoich zarobków, co Tongue?

Możliwe Tidus, aczkolwiek podziwiam ze strony użytkowej jak i gratuluje Wink

Pozdrawiam i życze sukcesów Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - bec2 - 24-01-2015 02:08

(24-01-2015 00:43)Tidus napisał(a):  
(24-01-2015 00:36)sheko12 napisał(a):  Gratuluje wyników !

Aczkolwiek dalej pozostane swojego zdania, od początku autor tego dziennika nie mial 12 lat, to jakiś pic na wode i zabłyśnięcie na ZC Smile
P.S nie znam, nie poznałem, nie widziałem i nie słyszalem o 12 latku o takim sposobie myślenia, wypowiedzi, innowacji, wyrażanych emocji jakie masz Ty Wink
@[sheko12]
Naprawdę? Znajomy ma 12 lat i mimo, że od małego na osiedlu siedział z 10lat starszymi palącymi koleżkami to jakoś się wygryzł i na PPA ma ostatnio dniówki po 20$. Angielski, tworzenie strony, pomysł na niszę w tym wieku?
Oczywiście uszanowanko dla Karola, dwa latka temu miałem lat 14 i zarabianie było trudniejsze, a chyba miesięcznego rekordu z tamtych lat nie pobiłem do dzisiaj.

Karol, może najwyższy czas zainwestować w jakiś poradnik i zrobić, aby spam na grupach był tylko dodatkiem do Twoich zarobków, co Tongue?



sorry za ot, ale jak dobrze czytam Tidus zalozyles tu konto jak miales 8 lat? :O


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - KNXTXX - 24-01-2015 03:50

powodzenia Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tidus - 24-01-2015 05:14

@[bec2] 10


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 24-01-2015 08:30

@wszyscy up

Uwierz mi, że w zasadzie zmiana metody jest dla mnie priorytetem ale przez ciągły brak czasu nie mogę się tym zająć. Myślę nad cpa, czytam od czasu do czasu jakiś poradnik więc myślę że zajmę się tym lub ppi w następnym tygodniu.
Musisz mi też uwierzyć, że z moim wiekiem to prawda. Smile

Dziękuję za miłe słowa Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Xeosnar - 25-01-2015 01:36

12 lat i 1500~zł w ciągu miesiąca ; o Ładnie Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - asiorek - 25-01-2015 02:05

@[kariolmax] pisałem ci ze u mnie krucho?;d to chyba znalazłem przyczynę i w dzień będę testował

@[Xeosnar] nie możliwe staje się możliwe ważne ze zarabia i ma na swoje zachcianki.