Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - jagan - 20-01-2015 00:25

(19-01-2015 22:14)Danny napisał(a):  Na Linuxie też jest taka możliwość (czysczenia DNS)?

(19-01-2015 08:49)jagan napisał(a):  Na weryfikację tel. nie ma reguły - raz poprosi zaraz po rejestracji, a raz po kilkunastu nawet dniach

Od siebie mogę dodać że możesz zmieniać MAC karty sieciowej gdyż przy zmianie IP, MAC pozostaje jednak ten sam i pewne skrypty potrafią to rozpoznać + przy logowaniu do fake kont korzystaj z innej przeglądarki niż z której korzystasz na co dzień.

W dodatku czyść zasób DNS na komputerze komendą ipconfig /flushdns w wierszu poleceń.

1. Otwieramy terminal.
2. Czyszczenie pamięci podrecznej DNS odbywa się za przez restart daemona “nscd”.
3. /etc/rc.d/init.d/nscd stop
4. /etc/rc.d/init.d/nscd start
5. Wpisujemy “logout” i klikamy “Enter”.

Być może opracuję "poradnik", jak zminimalizować ryzyko otrzymywania banów / flagowań kont na fb oraz jakim myśleniem warto się w tym kierować.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 21-01-2015 20:06

17 i 18 dzień
20 i 21.01.2015 r.

Jest coraz gorzej i nie jest to wina programu, który promuję - przez te 2 dni testowałem 2 różne programy, niestety bez skutku...

Nie ma co narzekać bo dniówka i tak jest fajna, ale to chyba znak, że trzeba celować w przyszłość, a nie ciągle spam - i tak na 99% zostanę przy tym beka

Wczoraj nie dałem posta, bo aż mi się wstyd zrobiło. Sad

Zarobki wczoraj:
39 - Wizyty
4 - Rejestracja
10.26 % - Skuteczność
21.20 zł - Zysk


Zarobki o 20:00:
182 - Wizyty
8 - Rejestracja
4.40 % - Skuteczność
48.20 zł - Zysk


Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 1389.60 zł Huh (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - aero2 - 21-01-2015 20:10

Na grupach spamujesz czy masz własne fanpage?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Hil - 21-01-2015 20:42

Jak to jest, co dziennie wpadasz do tych samych grup i ten sam spam. Przecież w niektórych, to ludzie już Cie pewnie rozpoznają, albo są posty z poprzednich "akcji" Tongue
Ogólnie to, gratuluje zarobków, oby byly jeszcze wieksze Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 21-01-2015 20:55

@hil - uwierz mi, że tak nie jest. Mam 1000 grup w puli więc w każdej post pojawia się mniej więcej co trzy dni, a ciągle dodaję nowe grupy, więc to zapobiega wypalaniu się grup. Dużo osób ostatnio skarży się na brak otrzymywania kodów potwierdzających usługę lub ich niepoprawność = czas przyniesie rozwiązanie Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - ravienne - 22-01-2015 09:45

ObserwujeSmile

Wysłane z mojego Lenovo A820 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Danny - 22-01-2015 13:23

@kariolmax

Czyli spamujesz max 300-350 grup dziennie?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 22-01-2015 14:41

@up Właśnie tak Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - aero2 - 22-01-2015 14:46

Ręcznie czy bot?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 22-01-2015 15:10

Bot od tygodnia Smile