Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 14-01-2015 20:59

12 dzień
14.01.2015 r.

Dziś nie zarobiłem "dużej" kwoty przez moją głupotę beka

Jutro postaram się ominąć ten błąd ale mam coraz mniejszą motywację - sam nie wiem gdzie mi czas ucieka, i nie nadążam ze wszystkim...

Zarobki:

O 21:00:
165 - Wizyty
12 - Rejestracja
7.27 % - Skuteczność
66.00 zł - Zysk


Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 999.80 zł Huh (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - misterzelek - 14-01-2015 21:26

Automat czy recznie ? Gratuluje :-)


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Kickster - 15-01-2015 01:30

Lubie czytac takie dzienniki. Dodaja mi motywacji. Szkoda ze ja w Twoim wieku nie zaczynalem Big Grin Chociaz w sumie moze to i lepiej Tongue


Odp: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - awsomx8 - 15-01-2015 12:32

Przyznam szczerze, że podziwiam Cie fajnie, że w tak młodym wieku już coś robisz dla siebie. Ja pierwszy hajs zarobiłem w wieku 15 lat i to była fajna sumka Big Grin gratuluję i będę dalej Cie obserwował.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - asiorek - 15-01-2015 13:44

A jak twoi rodzice reagowali przy pierwszych wypłatach?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 15-01-2015 17:20

@up Szczerze powiem, normalnie. Big Grin Po prostu pogratulowali i na tym się skończyło.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Pitek236 - 15-01-2015 17:22

Ładnie Karol lecisz z tematem. Oby tak dalej, ja też od weekendu wracam do zarobku bo hajs się skończył.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 16-01-2015 20:34

13 i 14 dzień
15 i 16.01.2015 r.

Wczorajszego dnia nie było posta, ponieważ wstydziłem się dać taką relację z dnia... - Dziś jest o wiele lepiej, mam czas (wczoraj 5 godzin bezsensownie rozmawiałem z chińczykiem w sprawie telefonu...)

Na jutro jestem super przygotowany - uznaję dzień dzisiejszy za BARDZO udany Smile

Zarobki:

Dzień wczorajszy:
94 - Wizyty
6 - Rejestracja
6.38 % - Skuteczność
33.00 zł - Zysk


O 20:30:
169 - Wizyty
17 - Rejestracja
10.06 % - Skuteczność
93.50 zł - Zysk


Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 1126.30 zł Huh (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tidus - 16-01-2015 20:41

Nie chce mi się sprawdzać w pirewszych tematach ile masz lat, ale strzelam ze z 2 lata młodszy ode mnie. Przy moich pierwszych wypłatach z PPA, właśnie 2 lata temu, zareagowali dość mocno, bo ukrywałem wypłatki i wrzucałem je na paypal i inwestowałem domene/hosting itd., a na bank pirewszy raz wypłaciłem już czterocyfrówkę. Nigdy nikomu nie mowilem ze zarabialem i że zarabiam dalej, znajomi nie wiedzą, a z rodziny tylko rodzice i rodzeństwo. Raz się dowiedział brat cioteczny mojego wieku i to byl horror, bardzo nie polecam.

Brak motywacji pewnie ze względu tak jak i ja. Dużo pieniędzy, a tylko tyle lat. Na co to wydawać, a poza tym pieniądze i tak wpadają same, tak Big Grin? Nic nie trzbea czasem robić, a i tak rosną. Tak to już jest.

Wracaj do motywacji. Ostatni raz zagladalem tu na poczatku dziennika jakoś i nie było mi miło, wymądrzałeś w końcu Big Grin!

Powodzenia Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 16-01-2015 20:55

@up Dzięki, wiem - sam przeglądając dziennik kilka dni temu miałem niezły ubaw.. To dzięki forum się zmieniłem! Dziękuję! A co do wypłat to u mnie jest wręcz przeciwnie cała rodzina wie o moim zarabianiu, na Wigilię dostałem życzenia typu: Dużych zarobków Big Grin To jest super, a co do motywacji (jak u dziecka pokerface) już wróciła - ładna kwota zawsze motywuje Big Grin