Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kasiak - 22-04-2014 21:42

Zarobiony inaczej się promuje z zapleczem a inaczej bez, gdzie dużo zależy od szczęścia większych fp czy udostępnią Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 23-04-2014 05:05

(22-04-2014 21:42)kasiak napisał(a):  Zarobiony inaczej się promuje z zapleczem a inaczej bez, gdzie dużo zależy od szczęścia większych fp czy udostępnią Big Grin

Tak rozumiem, zaczynałem od zera, jak się przyłożyłem to we środę miałem 30 fanów a już dzisiaj suma fanów moich fp liczy 20.000 Tysięcy, przypadeG, Niesondze...


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kasiak - 23-04-2014 12:27

Rozumiem, że mówisz o łącznej ilości fanów ? Jerk2


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - 4funsecond - 23-04-2014 12:49

Ja mam poradnik jak z zerowym doświadczeniem zdobyć fanów ;p .. jak ktoś chętny mogę sprzedac ;d


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - SexPistols - 23-04-2014 12:52

Zauważyłam, że wiele osób czepia się kariolmax o byle gówno Tongue a ja widzę potencjał i motywację, także powodzenia jeszcze raz!


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Natann - 23-04-2014 13:10

Gratulację podjęcia próby zarabiania w tak młodym wieku Smile Chwali się Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 23-04-2014 13:27

tak, łączna ilość fanów, suma moich wszystkich fp!


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kasiak - 23-04-2014 15:13

sumując mam podobnie tylko, że ja wystartowałem z fp w pt Big Grin a co do dziennika podziwiam jakąś chęć zarabiania w wieku 12 lat.. ja w tym wieku nał laifiłem w Tibie i CS(wtedy jeszcze byłem dobry :3) 2


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 23-04-2014 17:49

LOL!
Nie spodziewałem się aż takiej aktywności w moim dzienniku! Huh

Co do dnia dzisiejszego - 123 uv i 0 leadów ponieważ FS ma problemy z ich zliczaniem ;/
Liczę na 4 leady Lol


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - ASTONEQ - 23-04-2014 18:27

Wesoło tu widzę Wink a co do fanpage to chwilowo nie opłaca się ich robić, trzeba poczekać jak dalej potoczy się sytuacja z zasięgiem.