Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 27-04-2014 21:38

(27-04-2014 21:20)Blancik100gxd napisał(a):  Z tego co widzę za pare dni masz urodziny a konto tutaj utworzyłeś rok temu mając 10/9 lat ? Wyjdź na dwór pograj w piłke, porzuczaj dziewczyny kamieniami czy pobaw się w jakiś pierdolon* sklep przed blokiem, za parę lat będziesz żałował, że siedziałeś na kompie i pierdolił*ś się z jakimś spamem na fejsie... Dzieciństwo jest jedno, ja oddałbym cały hajs co zarobiłem za parę tamtych dni...

Masz rację Smile dziś cały dzień byłem na dworze dlatego tak mało zarobiłem.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - zozols1 - 27-04-2014 21:46

Będziesz miał 12 lat tak? Hmmm co ja wtedy robiłem Big Grin chyba bawiłem się z kolegami i koleżankami w domek itd. a gdy one gdzieś szły to my rozwalaliśmy go i uciekaliśmy do lasu... za każdym razem się na to nabierały Big Grin To były czasu, chcę tam wrócić Lol


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - hasky9012 - 27-04-2014 21:57

Widze bol dupy u tych wyzej Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - badii - 27-04-2014 22:07

Bok dupy? Raczej troska o kolege, bo dziecinstwo jet tylko jedno i nie jeden dalby tysiace, by do niego wrocicSmile
Wez sie za grafike komputerowa. Poczytaj, porob cos, ale tez wyjdz na dwor czasamiWink kasa z tego jest dobra, ale nie kasa najwazniejsza.

Powodzenia.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - ErgePL - 27-04-2014 22:20

I też ja mimo swojego wieku 14-stu lat 3/4 dnia staram sie być na dworze grając w piłke, a to, że na forum tyle siedze bo na fonie mam włączonego tapatalka. Znajdzie się w ciągu dnia 2-3 godziny na PPA, ale to wieczorkiem. Mówię Ci, masz dzieciństwo to korzystaj bo potem będziesz tego grubo żałował. Może i jestem od Ciebie starszy o tylko 2 lata, ale takie coś na Twój wiek moim zdaniem jest grubo przesadzone. Rozumiem qday.pl, przeczytamwszystkich.pl czy choćby firegifts.pl
Nie mam nic przeciwko Twojemu zarabianiu, ale marnujesz się.
Oczywiście życzę powodzenia jak i dużych sukcesów. Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 28-04-2014 05:33

To jest już wybór Karola co będzie wybierał. Ale jak byście porządnie czytali jego posty to nie ciężko było wywnioskować, że zarabianie to nie jest u niego top 1, to jest jakaś część w ciągu dnia która jest dla niego ważna, a nie najważniejsza, na to znajdzie czas... Żebym ja mógł swoje lata cofnąć, ale i tak nie takie proste w moim przypadku, więc spędzaj dużo czasu z znajomymi Cool Nie popełnij takiego błędu jak ja parę lat temu, ale mimo tego jestem z siebie dumny Smile

Karol nie poświęca na zarabianie całego dnia, tylko małą część porównaniu do tego ile czasu spędza ze znajomymi. Nikomu chyba nie zaszkodziło dwie godziny w ciągu dnia, czy tam trzy popracować. Idea


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 28-04-2014 14:41

Poruszyliście tu bardzo ważną kwestię i za to Wam dziękuję (repuciki poleciały)
Dziś tak samo nie będę zarabiał ponieważ zleciłem wypłatę na freebiz (186zł w 3 dni - nie wierzę).
Znowu byłem do tej pory na dworze i jeśli pogoda pozwoli to wychodzę zaraz Smile

Co do posta @BabciIrenki - oby następne pokolenie nie było takie bo nie miałby kto się nabierać Lol

@badii Wolę programowanie Smile proste programy (działające i fake hacki Big Grin umiem robić w VB i C++)
Do grafiki nie mam szans bo moja siostra podbije rynek zanim ja będę miał jakieś znaczenie w internecie Smile

W subach czuję się jak ryba w wodzie, ponieważ znam najnowsze "trendy" i wiem jakie programy w tej chwili promować Smile dlatego nie zamierzam się przenosić na PPA czy coś innego chyba, że pobawię się w inwestycje lub lokaty małego kapitału (inwestycje po 1$ a to zawsze coś Big Grin)

Jeszcze raz dziękuję Wam za wsparcie! Nie mam jak się odwdzięczyć Sad


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - ErgePL - 28-04-2014 15:34

Ahh chyba sam się wkręce w freebiza bo to chyba dość dobry interes się wydaje. Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kuba48 - 28-04-2014 15:36

(28-04-2014 15:34)ErgePL napisał(a):  Ahh chyba sam się wkręce w freebiza bo to chyba dość dobry interes się wydaje. Smile

aktualnie chyba najlepszy,

A Tobie @[kariolmax] , życzę powodzenia w realizacji celów.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - abelabel2 - 28-04-2014 16:49

(28-04-2014 14:41)kariolmax napisał(a):  @badii Wolę programowanie Smile proste programy (działające i fake hacki Big Grin umiem robić w VB i C++)

12 latek piszący hacki w VB/C++? No tego jeszcze nie grali beka
Pokaż chociaż troszkę kodu, bo nie chce mi się w to wierzyć Smile