Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
eRmail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: eRmail (/Temat-eRmail-89296)



eRmail - xXxPiciaxXx - 13-04-2014 15:38

Witam, przedstawiam Wam serwis jaki nie dawno znalazłem, płaci on nam za czytanie maili, tzn poprostu ich otwieranie, wypełnianie ankiet i oglądanie filmów, ankiety, maile i filmy pojawiają się nieregularnie ale na pewno można coś uzbierać Smile

Za rejestracje dostajemy 20zł, pierwszy mail testowy 1zł, za pobranie ich aplikacji kolejne 2zł.
Jest system poleconych.
Wypłata dopiero od 200zł ale nic nie stracimy jak spróbujemy się w to pobawić Smile
Będę dodawał tutaj informacje dotyczące tego serwisu bo jak już pisałem dopiero zacząłem się w nim bawić i mój stan konta wynosi dopiero 30zł więc dowody wypłaty nie mam, ale na necie kilka ich widziałem.

reflink : klik

czysty : http://www.ermail.pl/


RE: eRmail - MilanFan - 13-04-2014 15:40

(13-04-2014 15:38)xXxPiciaxXx napisał(a):  Wypłata dopiero od 200zł ale nic nie stracimy jak spróbujemy się w to pobawić Smile

Dużo czasu tylko stracisz. Tongue


RE: eRmail - xXxPiciaxXx - 13-04-2014 15:43

na czym strace czas? instalujesz ich aplikacje i jeśli przyjdzie Ci płatny mail do kliknięcia to aplikacja Cie o tym poinformuje i tylko klikasz, ja nikogo nie na mawiam ale na internecie sporo dobrych opinii jest o tym serwisie


RE: eRmail - Adriano42 - 13-04-2014 15:44

Z tego co wiem to ten serwis to SCAM.


eRmail - yazir - 13-04-2014 15:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.