Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Autoposter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Autoposter (/Temat-Autoposter-89259)



Autoposter - Clovere - 12-04-2014 17:36

Witam,

Poszukuje autopostera obsługującego dwa fora takie jak: peb, oraz darkwarez.

Najlepiej jak by był darmowy


RE: Autoposter - fastrets - 12-04-2014 18:33

Szkoda czasu , qspy na dw zaraz cie zbanuje Smile

Weź pod uwagę to że w uploadzie nie liczy się ilość postów (spam) a ich jakość. Według mnie nie warto lepiej samemu wrzucić mniej postów ale w lepszej jakości Smile

nawet jak jest jakiś poster do tych warezów to na pewno nie za free Smile


RE: Autoposter - Octopus - 12-04-2014 18:47

Nie warto tam spamować, bana dostaniesz po kilku minutach.


RE: Autoposter - damianox1122 - 12-04-2014 19:01

Nie ma nic za darmo aczkolwiek poszukaj w Google.

Wytapane z Neo V


RE: Autoposter - Clovere - 12-04-2014 19:21

(12-04-2014 18:33)fastrets napisał(a):  Szkoda czasu , qspy na dw zaraz cie zbanuje Smile

Weź pod uwagę to że w uploadzie nie liczy się ilość postów (spam) a ich jakość. Według mnie nie warto lepiej samemu wrzucić mniej postów ale w lepszej jakości Smile

nawet jak jest jakiś poster do tych warezów to na pewno nie za free Smile

(12-04-2014 19:01)damianox1122 napisał(a):  Nie ma nic za darmo aczkolwiek poszukaj w Google.

Wytapane z Neo V

Jest parę ale są płatne ale zainwestowałem w maszyne aby uploadować no i wiecie.


RE: Autoposter - 3.14 - 12-04-2014 19:42

za friko na obecna chwile sprawnego bota do dw i peba nie ma zostaje ci postować ręcznie albo kupić płatną wersję


RE: Autoposter - Pawel1178 - 13-04-2014 08:15

Ja kiedyś fajny skrypt kupiłem i nie narzekam Smile Samemu dodaje się opis, nazwę tematu oraz miejsce na linki, dodajemy tak np 200 seriali które upamy na co dzień i potem już tylko wystarczy wkleić hurtem wszystkie linki z jakiegoś serwisu kliknac magiczny przycisk i wyskoczy nam zakładka ze wszystkimi filmami które tylko teraz musimy zapostować na DW Smile czyli ctrl+c ctrl+v gotowy opis wklejamy z linkami ze zdjęciami ze wszystkim Tongue


RE: Autoposter - Clovere - 13-04-2014 11:07

(13-04-2014 08:15)Pawel1178 napisał(a):  Ja kiedyś fajny skrypt kupiłem i nie narzekam Smile Samemu dodaje się opis, nazwę tematu oraz miejsce na linki, dodajemy tak np 200 seriali które upamy na co dzień i potem już tylko wystarczy wkleić hurtem wszystkie linki z jakiegoś serwisu kliknac magiczny przycisk i wyskoczy nam zakładka ze wszystkimi filmami które tylko teraz musimy zapostować na DW Smile czyli ctrl+c ctrl+v gotowy opis wklejamy z linkami ze zdjęciami ze wszystkim Tongue

Podesłał byś na priv ?