Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełne Wersje Filmów HD VOD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Pełne Wersje Filmów HD VOD (/Temat-Pelne-Wersje-Filmow-HD-VOD-89249)



Pełne Wersje Filmów HD VOD - PawelC - 12-04-2014 16:05

Witam wszystkich e-forsowiczów wpadłem na pomysł wstawiania całych filmów myśle że to też pomoże w konwersji.

http://hdvod.pl/online/300-poczatek-imperium?site_id=253

Co o tym myślicie ?

Ogólnie pytanie film sie wam ładuje ? Jak sie nia ładuje to odswieżyć i powinno zaskoczyć Smile jeszcze sprawdzam

Mam sporo pomysłów i wiedzy (którą uzupełniam)

Wasze opinie prosze i jak ktoś nie wie jak to zrobić na zapraszam na PW chętnie wymienie swoje doświadcznia. O ile link będzie działał u wszystkich to fajnie jak by eforsa po np 50 % filmu wyświetlałą komunikata zarejestruj sie Big Grin Wink A po rejestracji faktycznie wróciła do filmuBig Grin


RE: Pełne Wersje Filmów HD VOD - siemasz - 12-04-2014 17:03

U mnie działa, no ale takim sposobem ktoś ktoś oglądnie cały film bez aktywacji no i możesz mieć przypał o piractwo.


RE: Pełne Wersje Filmów HD VOD - PawelC - 12-04-2014 17:23

eforsa nam strzeli tylko 50 % filmu można obczaić albo można zmieniać np po jakiej ilości będzie można blokować film.
Ktoś sie aktywuje i wróci do filmu . Jaki przypał adresy url należą do zagranicznych serwisów hostingowych. Eforsa przechowuje tylko linki a nie fizyczne filmy.

Więc tak to wygląda Big Grin

EDIT:

A i jak jest bardzo obciążony serwer i nie ma ciągłości streamowania albo jest mała to eforsa np wyświetla zarejestruj od razu. Bo jak pobieram po linki to leci np po 30kb/s. A player sie blokuje