Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak rozwiązać weryfikacje zdjęciową na portalu facebook?Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak rozwiązać weryfikacje zdjęciową na portalu facebook?Pytanie (/Temat-Jak-rozwiazac-weryfikacje-zdjeciowa-na-portalu-facebook-Pytanie-89244)



Jak rozwiązać weryfikacje zdjęciową na portalu facebook?Pytanie - WalecByWalec - 12-04-2014 15:05

Witam,
Dziś po krótkim spamie zablokowano mi profil na Facebooku. I mam blokade zdjęciową. Ktoś wie jak to ominąć?
Z góry dziękuje za odpowiedź!


RE: Jak rozwiązać weryfikacje zdjęciową na portalu facebook?Pytanie - bolo9797 - 12-04-2014 15:52

Jezeli masz juz blokade to niestety nie odzyskasz Smile
Ale jak cos to koncze wlasnie program do takiej blokady , zeby mozna bylo ja bez problemu przejsc.
Za zabezpieczenie jednego konta bedzie koszt 2-3 zl. Jak cos to temat pojawi sie w sprzedam.


RE: Jak rozwiązać weryfikacje zdjęciową na portalu facebook?Pytanie - marcel_kk - 12-04-2014 18:04

2 kompy, 2 otwarte konta FC, na drugim nie zablokowanym koncie
wyszukujesz po nazwie użytkownika i zaznaczasz na pierwszym koncie właściwe zdjęcie profilowe.


RE: Jak rozwiązać weryfikacje zdjęciową na portalu facebook?Pytanie - Majka - 12-04-2014 18:07

(12-04-2014 18:04)marcel_kk napisał(a):  2 kompy, 2 otwarte konta FC, na drugim nie zablokowanym koncie
wyszukujesz po nazwie użytkownika i zaznaczasz na pierwszym koncie właściwe zdjęcie profilowe.

Nie muszą być nawet 2 kompy możesz w 2 przeglądarkach na jednym kompie.


RE: Jak rozwiązać weryfikacje zdjęciową na portalu facebook?Pytanie - marcel_kk - 12-04-2014 18:09

(12-04-2014 18:07)Majka napisał(a):  
(12-04-2014 18:04)marcel_kk napisał(a):  2 kompy, 2 otwarte konta FC, na drugim nie zablokowanym koncie
wyszukujesz po nazwie użytkownika i zaznaczasz na pierwszym koncie właściwe zdjęcie profilowe.

Nie muszą być nawet 2 kompy możesz w 2 przeglądarkach na jednym kompie.

Wolałem uniknąć zidentyfikowania tych samych ID kompa.


RE: Jak rozwiązać weryfikacje zdjęciową na portalu facebook?Pytanie - WalecByWalec - 12-04-2014 19:45

Dobra udało mi się na dwóch kompach jechać, a wiecie jak zdjąć blokadę? A przynajmniej jaki jest czas tej blokady? Dzieki


RE: Jak rozwiązać weryfikacje zdjęciową na portalu facebook?Pytanie - dart - 30-06-2014 19:33

Podbijam temat - jakieś nowe informacje ?


RE: Jak rozwiązać weryfikacje zdjęciową na portalu facebook?Pytanie - abelabel2 - 30-06-2014 20:24

Ja lece na trzech różnych przeglądarkach na tym samym kompie i żadne konto nie padło, więc to też nie jest tak że trzeba zmienić kompa ; )

btw. mam pytanie. Czy ktoś ma sposób na weryfikację zdjęc poprzez WPISANIE imienia i nazwiska?