Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki adres podczas zakładania konta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Jaki adres podczas zakładania konta? (/Temat-Jaki-adres-podczas-zakladania-konta-89145)



Jaki adres podczas zakładania konta? - Abigail21 - 11-04-2014 09:53

Witam Smile
Mam pytanie dotyczące adresu jaki musimy podać podczas zakładania konta. Mianowicie, czy musi to być adres stałego zamieszkania czy może to być adres tymczasowego zamieszkania? Aktualnie jestem na studiach i mieszkam w akademiku w którym jestem zameldowana na pobyt czasowy. Zależy mi na tym aby podać adres tymczasowego zameldowania. Jeśli mam być szczera to po prostu nie chcę aby do mojego domu dotarły jakieś wiadomości, że założyłam nowe konto Smile


RE: Jaki adres podczas zakładania konta? - lukasz.t - 11-04-2014 18:56

Konto w banku musi być założone na dane (imie, nazwisko, adres, pesel), które widnieją w Twoim dowodzie osobistym. Ale możesz oczywiście wpisać inny adres do korespondencji (akademik) i wtedy wszelkie dokumenty będą przychodziły nie na adres zameldowania stałego (z dowodu) ale na adres do korespondencji.


A o koncie w jakim banku myślisz? Bo jeśli o mBanku to przed założeniem zajrzyj na moją sygnaturę Smile


RE: Jaki adres podczas zakładania konta? - Abigail21 - 12-04-2014 12:33

Dzięki za odpowiedź wiele mi pomogła ta informacja Smile
Co do banku to jeszcze nie jestem pewna na 100%. Myślałam nad 3 bankami: Alior Sync, mBank i PKO.
Nie wiem sama który bank wybrać, byłabym skłonna skorzystać z twojej oferty tylko, że konto chciałam założyć tylko do przechowywania w nim pieniędzy. Nie wiem czy dałabym radę wykonać zakupy na kwotę 100złSmile No ale pomyślę jeszcze nad tym.. Smile
Może ktoś mógłby doradzić mi w wyborze konta?
Alior Sync, mBank, PKO?
Byłabym wdzięczna za pomoc Big Grin


RE: Jaki adres podczas zakładania konta? - damianox1122 - 12-04-2014 20:00

W MBanku wszystko jest za darmo oprócz karty za którą płaci się 4zł miesięcznie. W PKO 1.99zl za kartę 0,50gr za przelewy. W Alior Sync wszystko jest za darmo od karty po 10 darmowych natychmiastowych przelewów. Ja mam Konto w MBanku i Sync. Polecam jedno i drugie. Chociaż lepszym wyborem jest Sync z powodu darmowej karty.

Wytapane z Neo V