Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie mogę wypłacić kasy z PayU allegro.. Co robić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nie mogę wypłacić kasy z PayU allegro.. Co robić (/Temat-Nie-moge-wyplacic-kasy-z-PayU-allegro-Co-robic-89143)



Nie mogę wypłacić kasy z PayU allegro.. Co robić - milosz998 - 11-04-2014 09:42

Siema. Mam od jakichś 6-7(może nawet więcej) lat konto na allegro, założone było na tatę, gdyż ja wtedy nie miałem jeszcze 18 lat i nie było opcji konta juniorskiego. Dodałem tam sobie swój rachunek z Mbanku, wypłacałem spokojnie kasę z PayU, lecz teraz zaczęły się kłopoty. Chciałem zmienić rachunek na mój drugi w Alior Sync i co? Okazało się że nie mogę go zmienić, bo dane się nie zgadzają z tymi z konta allegro. Jednym słowem, konto w banku musi być na mojego tatę. On nie ma konta w banku, jak mam wypłacić te pieniądze? Bo chyba nie zagarną sobie kasy tak po prostu?!


RE: Nie mogę wypłacić kasy z PayU allegro.. Co robić - PremAccHack - 11-04-2014 09:45

Pocztą można wypłacić, przyniesie Ci listonoszka do domu kasę.


RE: Nie mogę wypłacić kasy z PayU allegro.. Co robić - milosz998 - 11-04-2014 09:58

Tak tylko tam trzeba podać numer konta i zweryfikowac go wysyłając 1,01 zł.


RE: Nie mogę wypłacić kasy z PayU allegro.. Co robić - PremAccHack - 11-04-2014 10:14

^^ A szukałeś opcji z wysłaniem listu do domu kod aktywacyjny. Na Allegro konto mam już kilka lat i jak je tworzyłem musiał przyjść list do domu i w nim był kod, aby aktywować konto.


RE: Nie mogę wypłacić kasy z PayU allegro.. Co robić - milosz998 - 11-04-2014 10:20

No aktywowałem konto już dawno temu. Ale nie mogę wypłacić kasy z PayU bo nie mam tam dodanego rachunku taty.

Jak dodaje numer konta taty to wyskakuje mi "Przelew zrób z konta, którego numer podałeś wyżej. Nie płać z innego konta ani na poczcie, bo uniemożliwi nam to weryfikację danych."

Trzeba przelać im 1,01 zł w celu weryfikacji numeru konta, a ja po prostu nie mam jak tego zrobić...


RE: Nie mogę wypłacić kasy z PayU allegro.. Co robić - Scoobyx - 12-04-2014 18:19

Napisz do allegro i opisz zaistniałą sytuację, na pewno ci pomogą.


RE: Nie mogę wypłacić kasy z PayU allegro.. Co robić - Zły_Szeląg - 14-04-2014 17:47

W polu zmień konto wybierz zagraniczny bank. Jeśli masz zagraniczne konto to wpisujesz swoje, a jak nie to szukasz kogoś zaufanego i wpisujesz jego dane. Przelewy realizowane 2 razy w miesiącu. Ile pieniędzy Ci uratowałem?


RE: Nie mogę wypłacić kasy z PayU allegro.. Co robić - hoop23 - 24-04-2014 17:32

Mam taką samą sytuację. Miałem wpisane inne konto, ale nie mogę na nie teraz przelać pieniędzy. Chciałem zmienić na swoje aktualne, ale wymagają wpłaty 1,01zł i to wyłącznie z konta internetowego, w celu potwierdzenia danych osobowych. Osobiście nie posiadam takiego konta i nie mogę zrobić tego przelewu. Pisałem w tej sprawie do Allegro, ale nie uzyskałem odpowiedzi. Będę pisał do skutku, aż wreszcie odpiszą i pokierują co w zaistniałej sytuacji zrobić. Kasy na pewno im nie podaruję.