Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Easy Forex - opinie, dyskusje i informacje o brokerze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Easy Forex - opinie, dyskusje i informacje o brokerze (/Temat-Easy-Forex-opinie-dyskusje-i-informacje-o-brokerze-89035)

Strony: 1 2 3 4


RE: Easy Forex - opinie, dyskusje i informacje o brokerze - jaremo098 - 15-06-2015 20:28

Gdzie można sprawdzić jakie pary walutowe tu są?


RE: Easy Forex - opinie, dyskusje i informacje o brokerze - Resick - 15-06-2015 20:30

(15-06-2015 15:36)edila napisał(a):  Jeśli są tu osoby, które szukają bonusów powitalnych, to na pewno ucieszy Was ta wiadomość:

Darmowe 100 zł od Easy Forex – bonus bez depozytu na start

W Easy Forex trwa właśnie promocja, dzięki której można otrzymać 100 zł darmowego bonusu na inwestycje. Zyski z handlu mogą być wypłacone w dowolnym momencie, a bonus po wykonaniu określonej liczby transakcji.

Promocja dostępna dla nowych klientów, a także dla istniejących klientów, których poprzednia transakcja została zawarta ponad 180 dni temu.
Szczegóły oraz regulamin promocji na stronie: http://www.easy-forex.com/gtw/6215456.aspx


Co musze zrobić,żeby przyznali mi bonus?


RE: Easy Forex - opinie, dyskusje i informacje o brokerze - Rob88 - 15-06-2015 20:56

(15-06-2015 20:30)Resick napisał(a):  
(15-06-2015 15:36)edila napisał(a):  Jeśli są tu osoby, które szukają bonusów powitalnych, to na pewno ucieszy Was ta wiadomość:

Darmowe 100 zł od Easy Forex – bonus bez depozytu na start

W Easy Forex trwa właśnie promocja, dzięki której można otrzymać 100 zł darmowego bonusu na inwestycje. Zyski z handlu mogą być wypłacone w dowolnym momencie, a bonus po wykonaniu określonej liczby transakcji.

Promocja dostępna dla nowych klientów, a także dla istniejących klientów, których poprzednia transakcja została zawarta ponad 180 dni temu.
Szczegóły oraz regulamin promocji na stronie: http://www.easy-forex.com/gtw/6215456.aspx


Co musze zrobić,żeby przyznali mi bonus?

nic nie musisz robić zakładasz konto i masz 100zl ja tak zrobiłem wszedłem na edka poszedł w gore i jest prawie 200zl, szkoda ze min inwestycja 25$ czyli prawie wszystko trzeba postawić a jak stracisz to później nie będziesz miał możliwości gry ( bo za 80-90zl juz nie zagrasz). 25$=50 pipsow czyli dźwignia jest 200


RE: Easy Forex - opinie, dyskusje i informacje o brokerze - Resick - 16-06-2015 15:33

(15-06-2015 20:56)Rob88 napisał(a):  
(15-06-2015 20:30)Resick napisał(a):  
(15-06-2015 15:36)edila napisał(a):  Jeśli są tu osoby, które szukają bonusów powitalnych, to na pewno ucieszy Was ta wiadomość:

Darmowe 100 zł od Easy Forex – bonus bez depozytu na start

W Easy Forex trwa właśnie promocja, dzięki której można otrzymać 100 zł darmowego bonusu na inwestycje. Zyski z handlu mogą być wypłacone w dowolnym momencie, a bonus po wykonaniu określonej liczby transakcji.

Promocja dostępna dla nowych klientów, a także dla istniejących klientów, których poprzednia transakcja została zawarta ponad 180 dni temu.
Szczegóły oraz regulamin promocji na stronie: http://www.easy-forex.com/gtw/6215456.aspx


Co musze zrobić,żeby przyznali mi bonus?

nic nie musisz robić zakładasz konto i masz 100zl ja tak zrobiłem wszedłem na edka poszedł w gore i jest prawie 200zl, szkoda ze min inwestycja 25$ czyli prawie wszystko trzeba postawić a jak stracisz to później nie będziesz miał możliwości gry ( bo za 80-90zl juz nie zagrasz). 25$=50 pipsow czyli dźwignia jest 200

Potwierdzałeś dokumenty?


RE: Easy Forex - opinie, dyskusje i informacje o brokerze - Rob88 - 16-06-2015 18:00

UP
dokumentów nie potwierdzałem dopiero przy wypłacie


RE: Easy Forex - opinie, dyskusje i informacje o brokerze - vojtec - 16-06-2015 19:20

Całość bonusu musisz postawić podobno tylko na Webtraderze, ja przerzuciłem to na MT4 i mogę otwierać pozycje bez limitu. Zobaczymy czy faktycznie można wypłacić zysk.


RE: Easy Forex - opinie, dyskusje i informacje o brokerze - Resick - 17-06-2015 09:53

Już 3 dni od rejestracji,a bonusu jak nie było tak nie ma Sad

@@@@EDIT
Zadzwonił do mnie account manager i powiedział,że nie dostałem bonusu bo nie zarejestrowałem się z linku promocyjnego,ale był tak dobry,że wysłał mi link na email i powiedział żebym zrobił nowe konto Big Grin


RE: Easy Forex - opinie, dyskusje i informacje o brokerze - edila - 25-06-2015 08:50

Forex Affiliate to jeden z najlepszych na świecie programów partnerstwa finansowego. Od 2003 roku, grupa Easy-Forex, wypłaciła Parterom i Brokerom Wprowadzającym (IB) prowizje o wartości milionów dolarów. Partnerzy zarabiają na skierowaniu do firmy klientów, którzy zajmują się handlem walutami, towarami, opcjami i indeksami Easy-Forex.

Partnerzy Easy-Forex pomagają w rozszerzaniu działalności i są traktowani przez grupę jako część wysoko cenionego personelu. Partnerzy są wynagradzani za każdego pozyskanego klienta. Kiedy zdecydujesz się na założenie konta partnerskiego w Easy-Forex dostaniesz dostęp do linków i materiałów, a jeżeli polecone przez Ciebie osoby zaczną działać to zyskasz prowizje.

Udział w CPA i dochodach jest prowizją przeznaczoną dla afiliantów online i brokerów wprowadzających. Z rabatów Lot i Pip powinni skorzystać klienci, którzy mają znajomych obracających dużymi kwotami lub partnerzy, którzy mają dostęp do doświadczonych traderów handlujących konsekwentnie – prowizje przeznaczone są dla brokerów wprowadzających. Z kolei udział w prowizjach CPA według kraju skierowany jest do partnerów działających online. Partnerzy mogą liczyć także na indywidualne programy prowizyjne oraz programy partnerstwa drugiego stopnia, dzięki czemu mogą zyskać 10% za przychody poleconej osoby.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://lnd.easy-forex.com/eu/pl/ideas-into-cash


RE: Easy Forex - opinie, dyskusje i informacje o brokerze - edila - 16-07-2015 12:39

Sytuacja ustaleń z Grecją mocno wpływa na rynki. Czy Grexit jest nieunikniony, a może należy już do przeszłości? Czy mocne euro straci na wartości? Wykorzystaj obecną sytuację na rynku walutowym i zacznij inwestować z Easy Forex.

Premia 100 zł na start - w Easy Forex nadal można odebrać bonus bez depozytu na start
Darmowe 100 zł od Easy Forex mogą odebrać zarówno nowi, jak i istniejący już klienci, których poprzednia transakcja została zawarta ponad 180 dni temu. Zyski można wypłacić w dowolnym momencie, a bonus po wykonaniu określonej liczby transakcji.

Więcej informacji oraz regulamin promocji: http://lnd.pim.easy-forex.com/eu/pl/grexit

Bonus do 800 zł przy pierwszej transakcji na platformie Easy Forex
Easy Forex przygotował ofertę promocyjną, dzięki której nowi inwestorzy mogą podwoić swoje zyski nawet do 800 zł. Warunkiem jest założenie konta na platformie oraz wpłacenie pierwszego depozytu. Bonus zabezpieczy Cię przed stratami netto podczas pierwszej transakcji, a jeśli osiągniesz zysk to zostaniesz uprawniony do otrzymania jego równowartości w postaci premii do 800 zł.

Więcej o promocji oraz jej regulamin: http://www.easy-forex.com/gtw/6228567.aspx


RE: Easy Forex - opinie, dyskusje i informacje o brokerze - edila - 06-08-2015 11:05

A może inwestycje w opcje przy minimalnym ryzyku? W Easy Forex bonus do 1200 zł na pierwsze transakcje.

Broker Easy Forex przygotował ofertę dla nowych klientów, którzy chcą handlować opcjami waniliowymi albo obecnych użytkowników, którzy jeszcze nie handlowali nimi na tej platformie. Rejestrując się, można skorzystać z bonusu do 1200 zł wobec strat poniesionych w pierwszych pięciu transakcjach na opcjach. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi gwarantowany stop loss, który ochroni przed negatywnym bilansem konta.

Przypomnę jeszcze, że łatwość handlu opcjami z easy-forex zapewnia intuicyjna platforma opcyjna - Option Are Easy (ORE). Jeśli planujesz krótkoterminowe inwestycje, to opcje mogą okazać się bardzo efektywnym instrumentem finansowym - u tego brokera klient może parametryzować profil zysk/ryzyko w zależności od własnych preferencji oraz zawierać transakcję opcyjne na 21 głównych parach walutowych w tym EUR/PLN i USD/PLN oraz na złocie. Platforma oferuje handel opcjami „in the money”, „at the money” oraz „out of the money”.

Więcej informacji o ofercie oraz jej regulamin: http://www.easy-forex.com/gtw/6235561.aspx