Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Surf.Fenka wezwania na policje :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Surf.Fenka wezwania na policje :D (/Temat-Surf-Fenka-wezwania-na-policje-D-89034)

Strony: 1 2 3 4


RE: Surf.Fenka wezwania na policje :D - dzemba - 25-04-2014 23:10

Myślę, że żadną. Skazać pana R. T. skażą, ale poszkodowanym raczej pieniędzy nie oddadzą bo oskarżony raczej nie ma już tych pieniędzy, a na pewno nie tyle by zwrócić wszytkom poszkodowanym.


RE: Surf.Fenka wezwania na policje :D - rachman - 26-04-2014 03:22

Kasy nikt nie odda bo niby kto. Sąd? Policja? Będzie wyrok i ewentualnie nakaz naprawy szkód czyli oddanie kasy. Jedynie oszust jest zobowiązany do oddania kasy a czy odda...


RE: Surf.Fenka wezwania na policje :D - marcel_kk - 26-04-2014 07:12

Jak to w każdej piramidzie...dobrowolne wpłaty.
Pazerność ludzka nie zna granic.
Pieniędzy nikt nie odda bo znikły raz na zawsze.


RE: Surf.Fenka wezwania na policje :D - szufliko - 26-04-2014 07:32

O kurcze... Ja tam dlugo siedzialem w tym surfie, mialem wszystko podane nawet chyba ostatnio sie logowalem, na szczescie nie wiedza gdzie lezy moja miejscowoscJerk
Ale tak na serio to dobrze ze mnie nie wzywali...


RE: Surf.Fenka wezwania na policje :D - xardas1020 - 26-04-2014 07:45

(26-04-2014 07:32)szufliko napisał(a):  O kurcze... Ja tam dlugo siedzialem w tym surfie, mialem wszystko podane nawet chyba ostatnio sie logowalem, na szczescie nie wiedza gdzie lezy moja miejscowoscJerk
Ale tak na serio to dobrze ze mnie nie wzywali...

wzywali każdego kto uczestniczył w piramidzie kupując fenkopaki czy jak one się tam zwały

surf to nie piramida Tongue za zakup vip w surfie i wypłatę z samego vip wezwania nie wysyłają i takich osób nie poszukują, namierzają tych co wpłacali w system piramidy


RE: Surf.Fenka wezwania na policje :D - szufliko - 26-04-2014 07:53

A dzieki, ja tam konto mam od 2 lat chyba, ale w tym nie bralem udzialu, na szczescie


RE: Surf.Fenka wezwania na policje :D - Stworkowaty - 26-04-2014 14:12

Xardas, co go w błąd wprowadzasz ? Pani co mnie przesłuchiwała mówiła że wzywają każdego...

A dopiero na komendzie pytali czy jestem poszkodowany, czy wpłacałem itp.


RE: Surf.Fenka wezwania na policje :D - xardas1020 - 26-04-2014 14:39

(26-04-2014 14:12)Stworkowaty napisał(a):  Xardas, co go w błąd wprowadzasz ? Pani co mnie przesłuchiwała mówiła że wzywają każdego...

A dopiero na komendzie pytali czy jestem poszkodowany, czy wpłacałem itp.

Każdego co inwestował w fenkopaki czy jak one się tam zwa bo brali czynny udział w systemie piramidy
Ją również miałem wezwanie, nie inwestowaniem w fenkopaki i wszedłem w sumie i wyszedłem bo osób korzystających z samego sur sprawa nie dotyczy
Postępowanie toczy się w sprawie systemu finansowego piramidy co w polsce jest nielegalne


RE: Surf.Fenka wezwania na policje :D - BloNdyN - 27-04-2014 14:10

Jeżeli miałem konto uzywałem i wypłaciłem pare gr też dostane wezwanie ? Czy nie ?

Wątpie ale wole spytać Big Grin


RE: Surf.Fenka wezwania na policje :D - dzemba - 27-04-2014 20:42

Jeżeli te "parę gr" zarobiłeś na fenkopakach i podałeś jakieś dane umożliwiajace dojście do twojej osoby, to raczej napewno dostaniesz Big Grin