Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
az.pl - słaba jakość - problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: az.pl - słaba jakość - problem (/Temat-az-pl-slaba-jakosc-problem-89020)

Strony: 1 2


az.pl - słaba jakość - problem - themate0 - 08-04-2014 20:35

czy jest to możliwe, że strona która stoi na wordpressie na az.pl może mi się tak wolno ładować tzn. często wchodzi po paru sekundach, ale czasami to nawet po 10-20s trzeba czekać żeby coś się pojawiło ...

posiadam najtańszy pakiet jaki jest możliwe na az.pl i chyba będę musiał go zmienić na jakiś lepszy jeśli tak dalej będzie..

średnio na moją stronę wchodzi po 3-5k osób, więc nie jest to zbyt duży ruch, w dodatku czasami nie chcą się pojawiać moje obrazki w img /img ... na innych stronach Sad


RE: az.pl - słaba jakość - problem - Qwik - 08-04-2014 20:36

Odpowiedziałeś sobie sam na ten problem: "posiadam najtańszy pakiet jaki jest możliwe...wchodzi po 3-5k osób"


RE: az.pl - słaba jakość - problem - themate0 - 08-04-2014 20:41

wiesz, nie jestem jakimś tam webmasterem, dla mnie 3-5k osób to jest bardzo mały ruch i moim zdaniem taki hosting powinien wytrzymać co najmniej 10k osób. Najwidoczniej się myliłem i czas chyba kupić coś lepszego :/


RE: az.pl - słaba jakość - problem - Nikodem - 08-04-2014 21:02

Pora przenieść się gdzie indziej. Az niestety demonem szybkości nie jest. Możesz jeszcze zainstalować jakaś wtyczkę keszującą stronę. To może pomóc. Wordpress ma ich od groma. Polecam wtyczkę Quick Cache, tylko sprawdź jaką wersję PHP masz na swoim serwerze.


RE: az.pl - słaba jakość - problem - az.pl - 09-04-2014 10:07

Wyślij proszę zgłoszenie na [email protected] - sprawdzimy Twoje konto i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.


RE: az.pl - słaba jakość - problem - dart - 09-04-2014 16:04

Chciałem właśnie zakładać taki sam temat. Wczoraj kupiłem hosting na az.pl - wedle oferty, transfer nieograniczony, pojemność 70gb.

Szukałem czegoś lepszego od hekko, właśnie z nieograniczonych transferem.

Hosting potrzebuję pod stronkę typu demotywatory. Mam już taką jedną na hekko ale pożera ona cały transfer. Na hekko wszystko śmiga pięknie, dodają się zdjęcia, po kilkaset osób na raz siedzi na stronie czasami i nic nie pada.

W az.pl udało mi się zainstalować skrypt ale niestety co chwila pada, nie da się wgrać zdjęcia... Co może być tego przyczyną ?

Adres strony: http://poolska.pl - jeszcze nic tam nie ma, tylko orientacyjnie podaję.


RE: az.pl - słaba jakość - problem - dart - 12-04-2014 10:37

Stronka postawiona, wrzuconych może 25-30 zdjęć - odwiedzających równocześnie po 10 osób - a stronka już pada...

Na innym hostingu wszystko normalnie śmiga aż miło, w az.pl chciałem założyć konto ze względu na "nieograniczony transfer" - ale skoro serwer nie wytrzymuje napięcia dziesięciu odwiedzających osób to jak normalna witryna ma na czymś takim funkcjonować ?

Napisałem oczywiście do pomocy az - czekam na odpowiedź.


RE: az.pl - słaba jakość - problem - Octopus - 12-04-2014 12:10

Polecam WEBD - nie ma żadnych problemów.


Odp: RE: az.pl - słaba jakość - problem - damianox1122 - 12-04-2014 19:32

(12-04-2014 10:37)dart napisał(a):  Stronka postawiona, wrzuconych może 25-30 zdjęć - odwiedzających równocześnie po 10 osób - a stronka już pada...

Na innym hostingu wszystko normalnie śmiga aż miło, w az.pl chciałem założyć konto ze względu na "nieograniczony transfer" - ale skoro serwer nie wytrzymuje napięcia dziesięciu odwiedzających osób to jak normalna witryna ma na czymś takim funkcjonować ?

Napisałem oczywiście do pomocy az - czekam na odpowiedź.

Strona oparta na TenTego? Ale mogę się mylić Smile Szybkość działania strony zależy też od optymalizacji skryptu. W Twoim przypadku może być również źle skonfigurowana strona. Chociaż nie ukrywam, że to wina może być również hostingu.

Wytapane z Neo V


RE: az.pl - słaba jakość - problem - no1geek - 19-12-2014 22:57

witajcie, potwierdzam niestabilnosc az.pl odnosnie szybkosci. Mysle ze to ma zwiazek z niska cena i duza iloscia osob. Ja ucieklem do o12.pl - tam tez czesto sa promocje, a serwer jest stabilniejszy. Google analyzer przestal mi gadac o slabym response ze strony.
dodam ze mialem wordpress 4.0 + w3total cache. Te sama konfiguracje przenioslem na o12.pl i bylo lepiej.