Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Statysyki googl a eforsa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Statysyki googl a eforsa (/Temat-Statysyki-googl-a-eforsa-88957)



Statysyki googl a eforsa - bubaj123 - 07-04-2014 21:46

[Obrazek: XJCXY5W.png]

Na goo.gl mam ponad 20tyś wejść a na eforsie tylko 6 tyś, jest ktoś w stanie wytłumaczyć dlaczego tak jest?


RE: Statysyki googl a eforsa - Admin - 07-04-2014 21:52

Wydaje mi się że goo.pl zlicza wyświetlenia, a eforsa unikalnych użytkowników.


RE: Statysyki googl a eforsa - themate0 - 07-04-2014 21:56

tak jest raczej na pewno, wordpress mi pokazuje, że mam 2.5k wejść w jeden odcinek na elimit, a na eforsie w sumie mam 2.2k wejść z wszystkiego Smile


RE: Statysyki googl a eforsa - PawelC - 08-04-2014 06:53

ja mam podobnie ze stroną na strone jest wejść 1000 uników na pp jest już 200 sam nie wiem jak to jest . Ale mam nadzieje ze aktywacjee są naliczane dobrze .


RE: Statysyki googl a eforsa - eforsa - 08-04-2014 07:19

Zliczamy tylko unikalne kliknięcia. Jeżeli 1 użytkownik w ciągu 24h wejdzie na kilka Państwa linków referencyjnych (z różnych stron / podstron) to i tak wyświetlimy wtedy tylko 1 kliknięcie.

To nie jest błąd. Wszystko działa poprawnie i nie ma wpływy na ilość pozyskiwanych aktywacji, które są zliczane w całości poprawnie.
Mniejsza ilość wizyt spowodowana jest wprowadzonym zabezpieczeniem zliczającym tylko unikalne kliknięcia przez użytkowników tj. (Jeżeli dany użytkownik w danym dniu przejdzie z 3 państwa stron/podstron na dany PP wtedy zliczy mu się tylko 1 wejście)

Nie ma to wpływu na ilość rejestracji/aktywacji. Jeżeli aktywuje konto to naliczy mu poprawnie w dowolnym momencie. Jeżeli zapłaci w danym dniu nawet przez pomyłkę 2 razy to też prowizja zostanie naliczona 2x.

Zabezpieczenie to jest konieczne ponieważ borykaliśmy się z atakami na nasz serwer (prawdopodobnie konkurencja / inne firmy) mające na celu przeciążenie serwerów i doprowadzenie do ich przerw w działaniu.
Tak jak wspomniałem, zabezpieczenie to nie wpływa na Państwa zarobki a jedynie obrazuje unikalne kliknięci/wejścia i to jest jedyna różnica.