Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! (/Temat-Rewolucja-na-Pokerstrategy-Rob-gruby-hajs-NIE-WPLACAJAC-ANI-GROSZA-88895)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Skibcio - 03-07-2014 17:06

Wpisujesz zły login lub hasło Tongue
Możesz je zresetować.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - patis1997 - 07-07-2014 20:50

Skorzystałem z 10 Euro na NetBet do kasyna. Zacząłem od BlackJacka i spadłem do 5 Euro. Uznałem, że nigdy już w to nie zagram. Tongue Teraz pół godziny w ruletce i z 5 Euro zrobiło się 10,20 Smile System ruletki bardzo łatwo zauważyć.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Skibcio - 18-07-2014 12:24

Na PokerStrategy.com za wykonanie różnych zadań (zaproszenie znajomego, komentarz do newsa lub post na forum) można teraz dodatkowo wygrać iPada mini.

Zdobyliście już bilety do loterii?


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 08-08-2014 10:23

Ostatnio mniej się tu udzielałem, ale na szczęście widzę, że jest Skibcio, który trzyma rękę na pulsie Big Grin


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Ratchet - 08-08-2014 10:54

Karmazynowy zarejestrowałem się z twojego polecenia i mam problem, podobno nie ma takiej opcji, żeby wypłacić kasę z William Hill (z tych dwóch bonusów: 10 dolarów za założenie konta i dodatkowe 20 dolarów po zdobyciu 25 StrategyPoints) po ugraniu tych 500 SP. Co najlepsze potwierdził mi to niejaki Skibcio Lol (ten sam co w tym temacie?) gdy wysyłałem ticketa.

Można Cię złapać na GG?


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - NoNameSS - 08-08-2014 13:12

Trzeba mieć 18 żeby wypłacić?


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 08-08-2014 13:33

Ratchet, kasę wypłacić można, bo bez sensu przecież by było, gdybyśmy zarabiali a nie wypłacali. Co do bariery 500SP, to jest to ruchome, być może się zmieniło od moich czasów, wejdzie Skibcio to rozjaśni. Inna sprawa, że do tych 500SP jednak Ci troszkę jeszcze brakuje Wink

NoNameSS, trzeba i nie trzeba zarazem... zależy czy robisz konto na siebie czy na pełnoletniego członka rodziny/znajomego etc.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - NoNameSS - 08-08-2014 18:23

Robienie konta na pełnoletniego członka rodziny odpada, zawsze proszą o skan dowodu albo coś podobnego?


Odp: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - broofie - 08-08-2014 20:29

Czyli musze miec ukonczone 18 lat zeby grac czy nie?

Wysyłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk 2


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Ratchet - 09-08-2014 08:51

Musisz mieć co najmniej 18 lat.