Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
początek Inwestowania w opcje binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: początek Inwestowania w opcje binarne (/Temat-poczatek-Inwestowania-w-opcje-binarne-88857)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - MaLiN - 08-09-2014 21:38

To już lepiej wypróbować darmowe konta demo, niż niepotrzebnie wpłacać pieniądze Smile


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - chiqi - 11-09-2014 08:11

Jak to jest na topoption trzeba potwierdzić dane (faktura itp.)??? Bez tego nie wypłacą?
Jeśli tak to jest jakaś platforma bez potwierdzeń?


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - malpa2 - 11-09-2014 08:23

Dane osobiste i potwierdzenie miejsca zamieszkania (wystarczy skan przelewu bankowego).


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - Comparic - 11-09-2014 11:57

(11-09-2014 08:11)chiqi napisał(a):  Jak to jest na topoption trzeba potwierdzić dane (faktura itp.)??? Bez tego nie wypłacą?
Jeśli tak to jest jakaś platforma bez potwierdzeń?

Zaufany i regulowany broker zawsze będzie tego wymagał. Taka forma zabezpieczenia Smile


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - MaLiN - 11-09-2014 12:02

(11-09-2014 08:11)chiqi napisał(a):  Jak to jest na topoption trzeba potwierdzić dane (faktura itp.)??? Bez tego nie wypłacą?
Jeśli tak to jest jakaś platforma bez potwierdzeń?

Platformy tego wymagają, szczególnie te regulowane. Może i są platformy bez potwierdzeń (ja osobiście nie znam), ale wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że swoich pieniędzy nie zobaczysz.


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - Panix - 13-09-2014 19:59

Taskie krótkie pytanie. Jaka platforma najlepsza dla początkującego? Chodzi mi o przejrzystość, żeby wszystko było w miare proste i najlepiej po polsku


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - olekn1 - 13-09-2014 20:51

(11-09-2014 08:23)malpa2 napisał(a):  Dane osobiste i potwierdzenie miejsca zamieszkania (wystarczy skan przelewu bankowego).

Czyli nie musi być to rachunek na np. prąd tylko zwykły przelew do kogoś, gdzie będą moje dane?

Gdzie ja mam je wrzucić (Do jakiej kategorii się to zalicza?)

"Proof of Residence"
"Declaration od Address"
Czy coś innego?

PS. Chodzi o TopOption

PS2. Sorry za offtop ;/


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - Comparic - 15-09-2014 06:16

"Proof of Residence"

To jest potwierdzenie zamieszkania. Przelewu na 99% Ci nie uwzględnią - musi być albo rachunek, albo list potwierdzający z banku.
Klient Imię i Nazwisko, adres zamieszkania ma konto w banku tym i tym. Podpis, pieczątka.


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - malpa2 - 15-09-2014 10:00

Mi uwzględnili, kumplowi też. Tongue


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - MaLiN - 15-09-2014 10:02

(13-09-2014 19:59)Panix napisał(a):  Taskie krótkie pytanie. Jaka platforma najlepsza dla początkującego? Chodzi mi o przejrzystość, żeby wszystko było w miare proste i najlepiej po polsku

Polecam BDSwiss - http://www.binary24.pl/pl/top/bdswiss
albo TopOption - http://www.binary24.pl/pl/top/top_option