Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
początek Inwestowania w opcje binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: początek Inwestowania w opcje binarne (/Temat-poczatek-Inwestowania-w-opcje-binarne-88857)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - kam1234 - 02-09-2014 08:07

MLN w topoption najmniejszy depozyt jest dolarach a nie pln na dzień dzisiejszy musiałbym wpłacić 320 zł żeby zacząć


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - MaLiN - 02-09-2014 10:03

Na stronie nie ma wymienionej polskiej waluty, ale formalnie jest co cały czas 350pln, więc nie wiem jakim cudem wziąłeś te 320?


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - lolekxp - 04-09-2014 00:49

Tak spytam bo jestem zupelnie z innego swiata, jest jakies demo zeby pocwiczyc ? jak w praktyce wychodzi sie na opcjach binarnych ? czesciej straty czy zyski ? tzn. wiem niema na to wyplywu ale jestem ciekaw czy jak wrzuce np. 1000zl to jaki % szans jest ze zyskam cokolwiek?


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - MaLiN - 04-09-2014 05:21

Tu masz trochę informacji na temat kont demo: http://www.binary24.pl/pl/top/konta_demo2

Co do pytania, czy większość jest strat, czy zysków to jako początkowy inwestor masz 50/50 szans im więcej czasu poświęcisz na naukę i poznasz analizę techniczną, podstawy to szanse na zyski mogą się zwiększyć. Mogą choć nie muszą, to wszystko zależy jak się za to zabierzesz.


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - Comparic - 04-09-2014 10:40

(04-09-2014 00:49)lolekxp napisał(a):  Tak spytam bo jestem zupelnie z innego swiata, jest jakies demo zeby pocwiczyc ? jak w praktyce wychodzi sie na opcjach binarnych ? czesciej straty czy zyski ? tzn. wiem niema na to wyplywu ale jestem ciekaw czy jak wrzuce np. 1000zl to jaki % szans jest ze zyskam cokolwiek?

W praktyce wygląda to tak - żeby nie tracić musisz mieć przynajmniej 60% skuteczności. W takim przypadku zwyczajne strzelanie się nie sprawdzi. Konieczne jest zastosowanie systemu, który taki minimalny poziom zagwarantuje


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - goscyniok - 05-09-2014 21:07

co do demo to możesz na firstbinary tam tylko się musisz zarejestrować i masz demo a i jak bbyś chciał pograć to minimalna wpłata 5$ ale strona ma jedną wadę z tego co zauważyłem jak stawiam np transakcje na 5 minut to raz kończą się po 8 raz po 10


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - MaLiN - 08-09-2014 10:55

(05-09-2014 21:07)goscyniok napisał(a):  co do demo to możesz na firstbinary tam tylko się musisz zarejestrować i masz demo a i jak bbyś chciał pograć to minimalna wpłata 5$ ale strona ma jedną wadę z tego co zauważyłem jak stawiam np transakcje na 5 minut to raz kończą się po 8 raz po 10

Nie radziłbym inwestować na tej platformie.


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - goscyniok - 08-09-2014 17:14

a czemu nie radzisz ?
Poza wymienionym moim powodem o czasie


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - MaLiN - 08-09-2014 17:45

Zobacz dokładnie kto reguluje platformę. W dodatku z tego co zobaczyłem mają strasznie niskie zwroty.


RE: początek Inwestowania w opcje binarne - goscyniok - 08-09-2014 21:08

Nom z tym się zgadzam.
Ale na pierwsze starcie z opcjami wydaje mi się dobrym rozwiązaniem ponieważ wpłata minimalna 5$ a minimalna stawka to 1 $. I nie ryzykując dużo można się spróbować czy można już grać na innym większą kasą czy doskonalić się dalej