Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pozycjonowanie long tail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: pozycjonowanie long tail (/Temat-pozycjonowanie-long-tail-88717)



pozycjonowanie long tail - szczygielek - 04-04-2014 11:39

Wiem o co chodzi, ale jak się zabrać za pozycjonowanie long tail? ma ktoś może dostęp do jakiegoś fajnego poradnika, albo z własnego doświadczenia da jakieś fajne rady?


RE: pozycjonowanie long tail - GoodLecki - 07-04-2014 14:44

http://bit.do/pozycjonowanie-LongTail


RE: pozycjonowanie long tail - themate0 - 09-04-2014 16:44

nie chce zakladac drugiego tematu, skorzystam z tego, mozecie mi wytlumaczyc jak fachowo nazywa sie taka sytuacja, w ktorej moja strona co dziennie zmienia pozycje z 3 na 1 stronie do drugiej lub trzeciej strony i tak w kółko? fraza jest bezkonkurencyjna

oczywiscie od dluzszego czasu nic z tym nie robie, nie dodaje do kazdnych katalogow, nie pozyskuje backlinkow itp. samo sie pojawilo, sami ucieka i samo wraca


RE: pozycjonowanie long tail - GoodLecki - 09-04-2014 22:46

Wahania pozycji po za top10 to raczej normalne,w obrębie top to można się martwić a takie duże skoki mogą oznaczać rychły spadek też. Weź też pod uwagę że pozycje różnią się tobie wskazuje np 12 pozycje a twojemu koledze ze Szczecina będzie już wskazywało 17 a komuś zalogowanemu w G kto kliknął już na tą stronę np. wcześniej może pokazywać 2 pozycje Smile
Generalnie jeśli nie linkujesz to strona poleci w kosmos na 90% w najbliższym czasie jeśli fraza jest konkurencyjna. Google bardzo ceni stały regularny przypływ linków i dobrze punktuje takie strony.


RE: pozycjonowanie long tail - themate0 - 09-04-2014 23:57

zawsze sprawdzam pozycje w chrome w trybie incognito, zdążyłem zauważyć, że własnie te google pokazuje wyżej odwiedzane strony Smile

w takim razie postaram się backlinkować w miarę regularnie, a fraza jest bezkonkurencyjna więc łatwo idzie jak na początek zabawy z SEO Tongue


RE: pozycjonowanie long tail - GoodLecki - 11-04-2014 12:37

Incognito nie ukrywa lokalizacji a to na jej podstawie tasuje wyniki + to co klikasz sam.
Wyniki sprawdzaj przez znajomych lub przez proxy .Zainteresuj się też czymś takim jak pozycjonowanie lokalne.