Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 09-09-2014 21:43

Na razie to nie ma się co cieszyć bo raz że dalej nie można zlecić wypłat a dwa ta zlecona 5 dni temu też dalej nie dotarła więc chyba to kolejna ściema albo anulują znowu te które są oczekujące bo to ostatnio dość modne Angry

Poza tym i tak wątpię że zostanie zniesiony ten limit będzie pewnie to co teraz że na dzisiaj wypłat wystarczy


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - delirium - 09-09-2014 22:03

może po prostu załóżmy swojego buxa Tongue


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 09-09-2014 22:04

A w czym problem? Ostatnio gdzieś widziałem reklamę udostępniają serwer i skrypt za jedyne o ile dobrze pamietam 120 zielonych m-cznie Cool

Według mnie to gościu raczej ściemia. Masa wypłat wisi jak chociażby moja więc nierealne żeby jutro nie było oczekujących. Chyba że w magiczny sposób znowu znikną przez anulowanie ich a wtedy to mu już napiszę kilka czułych słów na maila. Poza tym forum wyłączone bo zaraz te jego kłamstwa zostałyby zweryfikowane


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 10-09-2014 22:01

Zlecił/dostał ktoś coś od tego 10 września?


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 10-09-2014 23:09

Ja od kilku dni próbuję zlecić. Już próbowałem kilka razy przed/w trakcie/i po 24 (oraz innych porach) i zawsze to samo: 'payouts disabled for today'. Nie wiem co mam o tym myśleć. Przecież to zakrawa na oszustwo.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 10-09-2014 23:13

No to wychodzi na to że nie warto tam wpłacać. Ja nie próbowałem bo mi konto wygasło a w ciemno nie chcę wpłacać. Myślałem że coś po tym 10 ruszy ale widzę że takie samo go*no jak było


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 11-09-2014 15:32

Jak dla mnie to są tylko próby "ratowania" buxa albo też próba wyciągnięcia większej ilości kasy Wink

Podsumuję konwersację(bo w sierpniu już pisałem do admina).

Pod koniec sierpnia pisałem czy będzie możliwość upgrade'u konta za środki z acc balance - w odpowiedzi dostałem, że tak za 10dni od teraz(od otrzymania maila).

Napisałem po 10dniach to admin odpisał, czy nie mogę "jeszcze" zaczekać - miały to być 2 dni.
Napisałem pod wieczór(za te 2dni) i niestety odpowiedzi jak nie było tak nie ma Smile

Upgrade kończy mi się za 2dni, niestety chyba nie doczekam się ani tego upgrade'u z tych środków ani możliwości zlecania wypłaty, bo kiedy nie wpadnę to wiecznie disabled.
Myślę, że można już powoli odchodzić od programu i ostrzegać innych, bo na lepsze czasy się nie zanosi.
Zero informacji, zero forum - żeby ludzie nie narzekali...
Dowodów jest tyle co wcale, a i one mogą być przerobione Smile


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - delirium - 11-09-2014 16:49

Świeże wieści

PAYOUT NEW RULE start from 21/06/2014
all payments with SKRILL, PAYPAL (when available), EGOPAY, PERFECTMONEY will be immediately sended to the costumers account.
all payment request with BitCoin will be payed manually until 7 days of the request (Monday to Friday)

PAYOUT REQUEST
All request can be made every 27 days and are processed instantly.
Free Members (Protium and Hydrogen) can request every 27 days and will be payed manually from 1 to 10 of the next month!

*** The instant payout is active, will be have effect up to 100% of the day before incoming.


Czyli wychodzi na to że wypłaty ruszą znowu 21? :/
Czy jak to jest? wkońcu tam jest 06 a nie 09...


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 11-09-2014 17:12

Wydaje mi się że to są przeróbki jakiegoś starego tekstu. Od kiedy to Hydrogen jest jako "free members"? To by się zgadzało bo na początku był a teraz już raczej nie.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 11-09-2014 17:25

Ta sekcja z datą 26/06 była już w TOS. Sekcja druga jest zmieniona, a te gwiazdki są wpisane na nowo.

Z tego co widzę na Facebooku, jeden z moderatorów wrzucił info, że forum będzie otwarte już niedługo. Informacja pojawiła się wczoraj, a dzisiaj otwarto support, więc informacja się sprawdziła. Były dwie daty w komentarzach, albo 12 września, albo 20 września. Data dotyczyła również supportu, więc może jutro będzie forum.

Na grupie na FB, ktoś również wrzucił dowód wypłaty, aczkolwiek na ten moment mam konto darmowe i nie klikam. Jeżeli sytuacja się "opanuje" do 27 września, to wtedy pomyślę nad wpłatą - bo chciałbym wyciągnąć te "prawie" $60.