Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lewus - 03-09-2014 15:08

A orientuje się ktoś w jakich godzinach można zlecać wypłaty? W poniedziałek o 00:00 nie moglem. Sad


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 03-09-2014 19:32

W ogóle nie można nie ma kasy to jak mają być wypłaty.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 03-09-2014 19:35

Lewus: Jeśli mówisz o nocy z Niedzieli na poniedziałek to wypłaty ruszyły około 9:96. Teraz w zakładce z dowodami spotkałem się z kilkoma wypłatami zleconymi równo o północy, ale też dzisiaj jakoś po 9 wypłaty były włączone z tego co widzę.

Na ten moment ja jestem zamrożony jeśli chodzi o zamawianie wypłaty (jeszcze tylko, albo aż, 13 dni oczekiwania). A już mam uzbierane na kolejne 2 pełne wypłaty. Może projekt się ustabilizuje do tego czasu, albo ostatecznie padnie... Dzisiaj nie widziałem większych zmian, oprócz właśnie przywróconej możliwości wypłat na inne procesory i dzisiejszych wypłat na Ego i PM.


BTW: Wiem, że to nie o tym wątek, ale orientuje się ktoś czy na btccircle 410% jest liczone miesięcznie, czy ogólnie?


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - overlord25 - 04-09-2014 10:51

ile trzeba zainwestować w ten program i ile można maksymalnie wypłacić ?


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 04-09-2014 12:07

Aktualnie musisz wpłacić/kupić upgrade konta za co najmniej 6$. Aktualnie jest promocja 150% wraca na zakup poleconych lub reklamy.
Wypłacasz ile chcesz - Limit 410% inwestycji na ten moment jest zniesiony. O wypłaty musisz "walczyć". Dzisiaj równo o północy serwer miał niezłe przeciążenie.
Nawet teraz chyba złapał zadyszkę...


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lewus - 04-09-2014 14:59

Czyli wypłaty włączone są od 00:00 codziennie?


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 04-09-2014 15:35

Patrząc na dowody wypłat z nocy i rana dochodzę do wniosku, że równo o północy włączają wypłaty. Ale czytając ostatnie strony zobaczysz, że u niektórych są małe problemy ze zlecaniem.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 04-09-2014 20:18

Prawdopodobnie po północy ale tego się nie dowiesz bo minute czy 2 po 24 wyświetla już że na dzisiaj koniec. A ile jest tych wypłat też nie wiadomo czy 10 czy 50 max. Poza tym ok 24 serwer działa tak że nic nie można zrobić albo trzeba czekać kilkanaście czy kilkadziesiąt sekund


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 04-09-2014 22:55

Nie płacą i nie ma żadnego instant. Udało mi się w końcu zlecić na jednym koncie wypłatę minęło 24 h i gó*no kasy nie ma


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lewus - 04-09-2014 23:16

Tak jak napisał Domell, moim zdaniem nie płacą. O 00:01 nie można zlecić wypłaty.
Miałem mieć 2 wypłaty po 53$ a nie będę miał ani jednej. Możesz napisać w temacie ''NIE PŁACI'' w nawiasie, chyba że ktoś pochwali się wypłatą.