Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 28-07-2014 16:33

Mam nadzieje, ze to rzeczywiscie problem natury technicznej Big Grin ale tak jak mowisz - pozyjemy zobaczymy Wink Moja wyplata powinna jutro/pojutrze dojsc .. Tongue


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 28-07-2014 19:16

[Obrazek: image.jpg]

Już doszło Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 28-07-2014 19:25

(28-07-2014 19:16)chawerut napisał(a):  [Obrazek: image.jpg]

Już doszło Smile

Czyli bardzo możliwe, że problem z zamawianiem wypłat jest natury technicznej, skoro wypłata doszła Smile
Gratulacje.
Ja zleciłem dzisiaj rano $19,76 (jeszcze można było zlecić), więc zbieram dalej i czekam aż dojdzie Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Killigan - 28-07-2014 20:07

To ja inwestuje kolejne 6$ . Zwiększe zarobki Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 28-07-2014 20:11

Niekoniecznie. Te które zostały zlecone 10 dni wcześniej może jeszcze są realizowane a teraz już nie można ich zlecić. Zobaczymy jak się do jutra nic nie zmieni to znaczy że to nie błąd natury "technicznej" tylko raczej zamierzone działanie.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - leepek - 28-07-2014 20:31

no może być i tak i siak, aale skoro admin jeszcze się odzywa to jest nadzieja. Z reguły piszą że admin dostał ataku rzeżączki i odezwie się jak tylko wyzdrowieje i wtedy zrealizuje wypłaty. Tu dochodzą nowe więc oby to były problemy techniczne


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 28-07-2014 20:33

Dzięki Smile

No właśnie, można poczekać kilka dni Smile ja do 2 sierpnia mam konto wykupione, jak do tej pory nadal nie będzie można wypłacać, daruję sobie już przedłużanie Smile Na tę chwilę jestem do przodu o 38.5$ Wink

Edit:
"Payouts are disabled for today" dalej widoczne... Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Toniro - 30-07-2014 03:24

Wypłaty można zlecić. Zleciłam dzisiaj jedną po północy. Mam wrażenie że założyli jakiś limit zleconych wypłat na dzień czy coś w tym stylu Tongue Pewnie dlatego można zlecić wypłatę do ok 15 czy do której tam Tongue


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 30-07-2014 06:15

Rzezczywiście, kilku osobom przeszły wypłaty, a kilku nie Smile Jestem ciekawy jak to sie dalej potoczy Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 30-07-2014 11:54

O, ciekawe Smile zaraz wyklikam i sprobuje zlecic Wink

nie załapałam się już Sad



Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk