Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 15-06-2014 15:20

Tak, z jednego IP możesz mieć dwa konta, ale na różne dane do wypłat.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 15-06-2014 20:10

Ok, dziekuje Wink


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - marcin0409 - 16-06-2014 16:10

(15-06-2014 15:20)Zincuable napisał(a):  Tak, z jednego IP możesz mieć dwa konta, ale na różne dane do wypłat.

Można wiedzieć skąd masz takie info ??? .... w regulaminie nie wspomniano o czymś takim jak piszesz .... jedynie jest takie coś:

Cytat:Can I have more than one account?
No, we believe you don't need more than one account. If we detect multiple accounts that relate to the same person, all relevant accounts will be closed. Please do not join from public networks (like companies, schools) that are all using the same IP address.



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 16-06-2014 16:11

Przy rejestracji jest taka informacja. Przynajmniej była.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - marcin0409 - 16-06-2014 16:15

(16-06-2014 16:11)Zincuable napisał(a):  Przy rejestracji jest taka informacja. Przynajmniej była.

Nie wykluczam , bo nie widziałem Big Grin ..... ale dziwne żeby w regulaminie było co innego .......

Tak czy siak , są inne sposoby żeby ich oszukać Big Grin


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Assasinoo - 17-06-2014 09:22

Cannot log in
This login combination is incorrect. Zrobiłem konto, mail potwierdzony i wyskakuje to..

edit już działa


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 17-06-2014 11:19

Jak podajesz prawidłowy login i hasło i prawidłowo przepiszesz kod zabezpieczający to nie powinno być problemu. Bynajmniej ja takiej sytuacji nie miałem, no chyba że źle przepisałem ten kod zabezpieczający


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - raxos122 - 17-06-2014 15:59

Trzeba robić jakieś aktywacje typu email, telefon etc. ? Coś trzeba mieć oprócz minimum do wypłaty aby wypłacić?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 17-06-2014 16:56

Nie trzeba. Tylko przy koncie Protium trzeba mieć 50 klików do wypłaty przy innych zostało to zniesione. Dość dynamicznie i dużo rzeczy się tu zmienia ostatnimi dniami. Trzeba też wpłacić najpierw min 6 $ + prowizja żeby wypłacić. Paypal narazie niedostępne


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - foofaraw - 17-06-2014 19:21

A czy BuxBonus dalej nie działa po przekroczeniu 150 klików w reklamy?