Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 06-06-2014 14:10

Będąc przy temacie rented referrals, cóż oznacza "avg"?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - lemon250 - 06-06-2014 14:21

ilość kliknięć/ilość dni od zakupu refa


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - razzor1 - 07-06-2014 08:57

kamylo z tego co wiem, dalej bedziesz miał wszystkie refy ale pieniądze bedziesz dostawać tylko z 15tu, to samo sie tyczy wyższych kont


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 07-06-2014 09:52

To dobrze, bo to by było trochę chamskie tak nagle większość refów usunąć. Dzięki za odpowiedź.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 07-06-2014 10:20

Ej ludzie. Około miesiąca temu miałem zleconą wypłatę na PP. Teraz okazuje się że nie wypłacają na PP a kasa cofnięta. Założyłem konto na egopay , zleciłem wypłatę i teraz widnieje jako zawieszona -.- Co jest?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 07-06-2014 10:29

(07-06-2014 10:20)ZawszeZa napisał(a):  Ej ludzie. Około miesiąca temu miałem zleconą wypłatę na PP. Teraz okazuje się że nie wypłacają na PP a kasa cofnięta. Założyłem konto na egopay , zleciłem wypłatę i teraz widnieje jako zawieszona -.- Co jest?

A czytałeś regulamin wypłat? ;d
Cytat:2) Egopay rule
all memberships need to add funds or upgrade with Egopay before request first payout.
Musisz wpłacić 6$ przed pierwszą wypłatą, inaczej jest "zawieszona" ;p


Fajnie, że na PP będą robić wypłaty instant w przyszłości Smile


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 07-06-2014 10:30

Czy ktoś może mi wyjaśnic o co chodzi z tym instant payment na paypal? Wypłacają od razu?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 07-06-2014 10:34

(07-06-2014 10:29)kamylo napisał(a):  
(07-06-2014 10:20)ZawszeZa napisał(a):  Ej ludzie. Około miesiąca temu miałem zleconą wypłatę na PP. Teraz okazuje się że nie wypłacają na PP a kasa cofnięta. Założyłem konto na egopay , zleciłem wypłatę i teraz widnieje jako zawieszona -.- Co jest?

A czytałeś regulamin wypłat? ;d
Cytat:2) Egopay rule
all memberships need to add funds or upgrade with Egopay before request first payout.
Musisz wpłacić 6$ przed pierwszą wypłatą, inaczej jest "zawieszona" ;p


Fajnie, że na PP będą robić wypłaty instant w przyszłości Smile

Jak dla mnie to walenie w ch*ja. Jak zleciłem z PP to było peeding, cofnęli PP i teraz muszę wpłacić żeby cokolwiek wyciągnąć.

@edit

Jeśli wpłacę 6 $ to będę mógł je wykorzystań na konto Hydrogen? Wypłacić ?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 07-06-2014 11:01

W zakładce upgrade możesz kupić Hydrogen na miesiąc czasu, niestety nie da się kupić za te pieniądze z PTC. Możesz też dodać przez "Add funds" i wtedy ta kasa idzie na "Purchase balance". Możesz za to wynająć referrali. W obu przypadkach powinni zaliczyć tę opłatę.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 07-06-2014 11:03

Musisz w upgrade konta bezpośrednio kupić Hydrogen. Wtedy możesz wypłacać, ale minimum zwiększa dię do około 11$.