Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usunięcie konta z Instanter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Usunięcie konta z Instanter (/Temat-Usuniecie-konta-z-Instanter-88678)



Usunięcie konta z Instanter - zila - 03-04-2014 14:39

Chcę usunąć moje konto z Instanter, gdyż trafiłem na złego mentora, który oferuje jedynie spam FB.

Pisałem na PW i E-mail do Instanter, lecz do dnia dzisiejszego nie dostałem odpowiedzi, dla tego postanowiłem założyć temat.

Może ktoś z Was już usuwał konto z Instanter lub też chce usunąć?


RE: Usunięcie konta z Instanter - Majka - 03-04-2014 14:51

A kto był Twoim mentorem?


RE: Usunięcie konta z Instanter - zila - 03-04-2014 14:56

Nie będę podawać, aby nie robić komuś złej reklamy - z tego co wiem, to niektóre osoby są zadowolenie z tego mentora, a niektórym nie pasuje to, że podaje tylko "spam fb".


RE: Usunięcie konta z Instanter - mucios - 03-04-2014 15:03

Nie usuwaj konta, tylko poproś o przepięcie Cię pod kogoś innego/wypięcie go ze swojego konta. No chyba że całkowicie chcesz zakończyć zarabianie w tym serwisie. Nie sądzę aby usunięcie konta było możliwe.


RE: Usunięcie konta z Instanter - zila - 03-04-2014 15:26

Pisałem też do nich na email z takim pytaniem, czy można zmienić mentora, lecz nic nie odpowiedzili - nie wiem, może mają popsuty system odbierania wiadomości...


RE: Usunięcie konta z Instanter - Duxone00 - 03-04-2014 19:23

Spokojnie na pewno Ci odpiszą tylko sprecyzuj swoją wiadomość do nich
Napisz im wprost "Proszę o przepięcie mojego konta pod ten reff link"
i tyle, zaś jeżeli wysłałeś zapytanie to otrzymasz odpowiedź iż da radę i będziesz kolejny czas czekał na reakcję...
Instanter ma 48h na odpowiedź

Dzisiaj wysłałem do nich zapytanie o 3 w nocy a otrzymałem odpowiedź o 13:55 i drugą o 14:05...

bądź cierpliwy kontaktuj się przez zakładkę kontakt w instanterze następnie jak odpiszą to odpowiadaj od razu przez maila


RE: Usunięcie konta z Instanter - daniel42na - 03-04-2014 19:27

Po co usuwać ?
Zostaw niech sobie leży i załóż nowe.