Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling (/Temat-Simple-Traffic-Exchange-cos-jak-angielski-Jingling-88666)

Strony: 1 2 3


Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - Warr - 03-04-2014 12:43

Bota testowałem i działa, skopiowałem jedynie z innego forum temat bo uważam że i tu powinien się znaleźć Smile

Simple Traffic Exchange [1.2]

Simple Traffic exchange is a Simple yet powerful traffic exchange app for webmaster, Ever feature that you ever wanted in a traffic exchange app is available in this little portable App. Don't take our word for it. Try it Yourself.

Screenshot

[Obrazek: OFd4pGh.jpg]

[Obrazek: 7wjqpty.png]

Key Features
  1. - Add Upto 7 URLs per PC [Soon will upgrade to 10].
  2. - Multiple browser Support (Unlike Jingling that only uses IE).
  3. - 1:1 Ratio Auto Surfing.
  4. - Geo-Targeting Available.
  5. - Set Traffic Flow Limit as Per Your Needs.
  6. - Custom Referrer URL Setting.
  7. - Supports Adfly and Linkbucks.
  8. - Websites are Instantly Approved, All Legal SFW and NSFW Sites allowed.
  9. - Standalone, Don’t need to install or anything.
  10. - Stable and Light Tool, Does not crashes or overloads PC.
  11. - Is Free and Always will be!



Whats Not Allowed
- Any Illegal or Virus Sites Strictly Not Allowed, If Added user will be banned Permanently
- Do not sell this software, This is a free tool please keep it free for all.

Virus Total Report
https://www.virustotal.com/en/file/de8af3eb78687e5c36bce0e8dcc77475b0f240d675931d2fe28e201f1a4af5da/analysis/

Update. 1.1.8.0
- Browsing Error Fixed.
- Adding, Deleting and other URL actions re-coded. Doesn't hangs up or crashes now.
- Few more changes to the code and the software is a lot more stable now.
- Add upto 10 URLs now.
- Auto-Reload on Crash, if the software crashes it will automatically restart itself and resume the browsing.
- Now supports YouTube. Auto plays YouTube videos.

Update V1.2.0.0
- Now supports proxy, just in case you don't want to use your main ip.
- Some changes to backend, hits are now delivered way faster than before.
- Auto update, Checks for latest update everytime you run this app.
- Supports Adf.ly and Linkbucks.

Download Links
O tutaj (2x shortest)


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - marcin0409 - 03-04-2014 16:28

Słabo działa , mało nabija .... testowałem na adfly .....


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - Warr - 03-04-2014 16:59

(03-04-2014 16:28)marcin0409 napisał(a):  Słabo działa , mało nabija .... testowałem na adfly .....

Jak dla mnie dobrze, używałem do shortest


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - marcin0409 - 03-04-2014 17:01

(03-04-2014 16:59)Warr napisał(a):  Jak dla mnie dobrze, używałem do shortest

Właśnie chcę spróbować na shorte , może będzie lepiej .... ile dziennie nabije Ci wejść??


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - Warr - 03-04-2014 19:07

(03-04-2014 17:01)marcin0409 napisał(a):  
(03-04-2014 16:59)Warr napisał(a):  Jak dla mnie dobrze, używałem do shortest

Właśnie chcę spróbować na shorte , może będzie lepiej .... ile dziennie nabije Ci wejść??

Dokładnie nie wiem, na 1 koncie mam wejścia z tego programu, hitleap i blogów.


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - marcin0409 - 05-04-2014 02:56

Problem jest w tym , że mało ludzi go używa , stąd taka mała ilość wyświetlań ......jakby go rozsiał po necie to było by już coś....Big Grin


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - tommysat - 05-04-2014 09:47

Skoro skopiowałeś to z innego forum, jeszcze z zagranicznego to mogłeś chociaż przetłumaczyć treść. A nie wrzucasz jak leci Smile
Dla mnie to nie jest problem z przeczytaniem tego, ale dla tego kto nie umie angielskiego przydało by się po polsku, bo w końcu to Polskie forum Wink


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - marcin0409 - 05-04-2014 11:39

@Up ..... jest takie coś jak translator , dla kogoś komu będzie zależało , to żaden problem ....


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - saucer66 - 18-04-2014 15:59

Mozna z niego korzystac przy shorte ? Bo poprzednio robilem hitleapem przy shorte i dostalem bana...


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - Atex - 25-04-2014 18:29

Fajny bot. Kredytki na sejfiku mi się nabijają. Huh