Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena ogladamyhd24 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Domena ogladamyhd24 (/Temat-Domena-ogladamyhd24-88650)



Domena ogladamyhd24 - Mauorycy - 02-04-2014 22:45

Witam, jest ktoś może zainteresowany domeną ogladamyhd24?


Domena jest w trakcie pozycjonowania (3 frazy dla zainteresowanych [łączny MS jakieś 100 tyś !!!]) , aktualnie zostało do niej zakupione 120 bardzo mocnych linków z czego 35 jest już aktywne(niektóre strony mają nawet PR 5-6).

Trzeba zwiększyć ilość linków do ok 240(im więcej tym "wyżej") zainwestować w sygnały społeczne i myślę, że strona zawita w top 10 dość ciekawych fraz Smile Da to jakieś 1-2k ruchu dziennie, oczywiście targetowanego...a z moich doświadczeń wynika, że konwersja to średnio, ok 3%...(zdarzało się 4% przynajmniej raz w miesiącu). 2k UU...konwersja 3% i mamy nieco ponad 50 leadów dziennie...


Dlaczego chcę sprzedać?

Za dużą inwestycję wziąłem sobie w tym miesiącu na klatę i z niektórych rzeczy muszę niestety zrezygnować.


Btw:

Jak ktoś ma w planach zakup jakiegoś "skuterka" etc. za tysionc złoty i zapierdalanie nim po swojej wiosce to niech lepiej odpuści na miesiąc, a później kupi coś lepszego Smile



I jak masz zamiar pisać jakieś bezsensowne posty w temacie, to proponuję nie marnować czasu, tylko dalej próbować swoich sił w pisaniu chwytliwych tekstów i wklejaniu ich, gdzie tylko mózg podpowie, że ruch będzie.


Domena ogladamyhd24 - Hybrid1990 - 14-11-2018 19:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.