Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zero $ - czas się z tym pożegnać! by cyziu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zero $ - czas się z tym pożegnać! by cyziu (/Temat-Zero-czas-sie-z-tym-pozegnac-by-cyziu-88596)

Strony: 1 2


Zero $ - czas się z tym pożegnać! by cyziu - cyziu - 02-04-2014 00:46

Na początku wypadłoby się przywitać i przedstawić, tak więc WITAJCIE! Wink

Tak więc, mam na imię Rafał i za 3, ups już 2 dni kończę 17 lat. 2impreza Jestem z woj. Mazowieckiego, szczegółowej lokalizacji nie podam, bo jeszcze byście mnie napadli i okradli z mojego zerowego $ Jerk2.

Jeżeli chodzi o przedstawienie się, to chyba by było na tyle, teraz przejdźmy do tego czego nie lubicie najbardziej, tak, kolejny dziennik o PPA! facepalm
No ale cóż, wydaje mi się to w miarę łatwym zarobkiem, również bezpiecznym (czyt. praktycznie bez wkładu własnego na początek, więc zerowe szanse na stratę). Z PPA miałem tyle wspólnego co Hanka z kartonami, zdążyłem zerknąć, i na tym się skończyło.

Lecz od pewnego czasu powiedziałem sobie "dość bycia leniem!", no i zamierzam wziąć się za PPA. Zamierzam celować w hacki, wiem że jest to bardzo oblegane, lecz w większości są to ludzie, którzy kopiują wszystko i starają się uskubać kilka $, a takiej prawdziwej konkurencji wcale tak za wiele nie ma (czyt. da się spokojnie wybić).

A teraz przejdźmy już do konkretów:

Na jakim jestem etapie:
-Posiadam własną domenę + serwer.
-Mam w 90% gotowy szablon pod hacki.
-Zbieram pkt na promowanie filmów.

Co planuje zrobić w najbliższym czasie:
-Jakieś przejrzyste logo dla bloga (grafikiem to ja nie jestem, więc troche się zejdzie).
-Systematycznie prowadzić dziennik.
-90% wolnego czasu poświęcić pracy, pozostałe 10 to sen.
-Nauka pozycjonowania.

Cele na ten miesiąc:
-Dodać na bloga z minimum 30 postów.
-Ogarnąć w 99% temat pozycjonowania.
-Zrealizować inny plan na zarobek.
-Zarobić 40$.

Główne cele dla których chcę zarabiać:
-Zakup motocykla, najlepiej Aprilkę RS125. Cel planuje wykonać do końca lipca. Wymagane $: 1000
-Zakup laptopa, przyda się do szkoły i do pracy. Wymagane $: 600-750
-Zakup telefonu. Wymagane $: 400-500
Cele te planuje wykonać do końca wakacji. Potrzebuję około 2500$

Tak więc to chyba tyle jeżeli chodzi o pierwszy wpis. Dlaczego tylko, albo AŻ 40$ na ten miesiąc? Gdyż uważam, że bardziej zmotywuje i dowartościuje mnie przekroczenie postawionej poprzeczki, niż ustawienie jej za wysoko i zawiedzenie się.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DZIEŃ 1

-Dodałem jedną niszę na bloga.
-Ogarnąłem SEO.
-Nabijałem pkt dla filmików.
-Prace nad blogiem.

Zarobek: 0$/2500$

Ogólnie dzień mało satysfakcjonujący, przede wszystkim dlatego, iż nie za bardzo ogarniam temat szukania nisz, co mnie bardzo ogranicza. Znalazłem teraz 3 nisze, które niedługo wylądują na blogu, lecz i tak mnie to nie satysfakcjonuje.

Co zrobię jutro:
-Dodam te 3 nisze + z minimum 2-3 inne.
-Zrobię logo dla bloga.
-Wgram grafikę zwiększającą wiarygodność.
-Dodanie filmików na YT dla każdej z nisz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


RE: Zero $ - czas się z tym pożegnać! by cyziu - Liromir - 02-04-2014 00:53

powodzenia, i warto aktualizować swój temat codziennie mimo że nikt nie będzie się udzielał. To taka samomotywacja - i polecam przez pierwsze 2-3 tygodnie poświęcić temu 90% czasu, ja zaczałem z PPA 1 marca, przez tydzien nie zarobiłem nic, mimo tego dalej pisałem dziennik i marzec skończyłem z 1200pln


RE: Zero $ - czas się z tym pożegnać! by cyziu - MrocznyKILL - 02-04-2014 03:24

Powodzenia i wysokich zarobków życzę Smile


RE: Zero $ - czas się z tym pożegnać! by cyziu - mnovyplay26 - 02-04-2014 07:49

Powodzenia !


RE: Zero $ - czas się z tym pożegnać! by cyziu - vankosiara - 02-04-2014 10:28

Powodzenia itd. itp. Lol

W sumie przyda się jeżeli chcesz ogarnąć pozycjonowanie w miesiąc Smile


RE: Zero $ - czas się z tym pożegnać! by cyziu - Nescafe - 02-04-2014 10:53

Powodzenia w zarabianiu Wink

PS. Ty szablon tworzysz sam?


RE: Zero $ - czas się z tym pożegnać! by cyziu - cyziu - 02-04-2014 11:51

@Liromir, tak właśnie planuje robić, jest wtedy przejrzyściej.
@vankosiara, dzięki, wiem że się przyda. Dokładniej chodzi mi o zaznajomienie się z tematem "pozycjonowania", czyli po miesiącu wiedzieć jak najwięcej, żeby potem spokojnie się wziąć za to, a nie marnować potem czasu na doszkalanie się. Nie wiem, czy wiesz o co mi chodzi.
@Nescafe, nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy, może złe słowo dobrałem. Nie chodzi mi o Theme, lecz o wygląd hacka. Czyli mam "szkic" i jak potrzebuje hacka dla X, to tylko zmieniam to i to i już mam. Wiadomo, że nie da się tak z każdym hackiem, ale do większości będę mógł tego używać. Wink


RE: Zero $ - czas się z tym pożegnać! by cyziu - T0Tomek - 02-04-2014 17:32

Plany bardzo ambitne. Jako że również zaczynam z ppa chetnie bede zagladal jak Ci idzieSmile

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka


RE: Zero $ - czas się z tym pożegnać! by cyziu - Varnity - 02-04-2014 18:15

Na PPA łatwo nie jest z początku ale powodzenia i wytrwałości


RE: Zero $ - czas się z tym pożegnać! by cyziu - cyziu - 02-04-2014 18:36

Łatwo nie jest, ale też motywują mnie słowa mentora, jak dam mu coś do oceny i mówi mi, że to jest okey, że tak ma właśnie być. Więc jest okey, tylko jedyne co mnie "odrzuca" to zbieranie pkt dla filmików. 4