Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - Zarobiony_Koles - Zarobiony_Koles - 14-04-2014 20:04

Tak. Już tłumaczę czemu nie dałem wpisu z dnia pracy, ale nawet go nie dokończyłem. To spowodowała burza, ale nie wiem czy to da się nazwać burzą, jeden grzmot i po burzy a w rezultacie modem+router spalony, kable ethernet, dsl i inne pierdoły. Aaaa dzisiaj wydatek, zamiast zarobków Smile Modem kable, płytka do gniastku przy telefonie stacjonarnym, nie wiem jak to nazwać...

Dzień 15

Co dziś zrobiłem?
  • Spamowanie

Zarobki:
  • Instanter: 20 Zł
  • Adscould: 0 Zł
  • Eforsa: 0 Zł

Cele na Kwiecień:
  • 160,50/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!
________________________________________________________________________________​___________________________________________

Modem dopiero kupiłem o 18, zaintalowałem i nie chciało mi się dzisiaj pracować...

Dzień 16

Co dziś zrobiłem?
  • Spamowanie

Zarobki:
  • Instanter: 0 Zł
  • Adscould: 0 Zł
  • Eforsa: 6 Zł

Cele na Kwiecień:
  • 166,50/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!

@Blancik, o jaką grę konkretnie chodzi?

A teraz dobranoc, idę spakować się do szkoły, trochę pozaglądać w zeszyty, ale pierw dokończę oglądać M Jak Miłość, darmowa reklama ;P

Dobranoc Huh


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - Zarobiony_Koles - 15-04-2014 19:35

Trochę odbiegłem od dziennika bo zająłem się zarobkami więc opiszę mój cały dzień...
Dzisiaj jak codziennie, wstałem około 5:30 zjadłem śniadanie i siadłem na laptopa, popatrzyć trendy co mogę wyhaczyć i trochę przypomnieć wzory na matematykę. 6:30 Kluczowe wyjście do szkoły, ubrać się, umyć i inne sprawy. o 7 Wychodzę na Autobus, odjeżdzam do szkoły. Teraz sięgniemy parę godzin później. ok. 15:15, jestem w autobusie, wracam do domu. Przychodzę, jem obiad, robię parę kont na fb, dobijam się do pietreczki i trochę pożczyłem się zarobkami. Dzień jak codzien, prawe: gdyby koleś z fizyki nie powiedział, że po egzaminach będziemy musieli opowiedzieć na dany temat, około 10 minut, a najważniejsze, że się wstydzę bajecznie prezentować ;(

Oto mój straszny bilans:

Dzień 17

Co dziś zrobiłem?
  • Zrobienie kilka kont na fb

Zarobki:
  • Instanter: 0 Zł
  • Adscould: 0 Zł
  • Eforsa: 0 Zł

Cele na Kwiecień:
  • 166,50/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!

Dobranoc


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - patryk0407 - 15-04-2014 21:37

Powoli będzie kasa szła, dobranoc Big Grin


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - Blancik100gxd - 15-04-2014 22:03

Na informatyka to Ty nie idź bo piczy nigdy nie zasmakujesz


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - Noozer - 16-04-2014 06:30

(15-04-2014 22:03)Blancik100gxd napisał(a):  Na informatyka to Ty nie idź bo piczy nigdy nie zasmakujesz

A co może o tym wiedzieć 12 latek ?


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - zozols1 - 16-04-2014 14:35

up@
Czytaj od początku ma 15 prawie 16 lat, a nie 12 ...


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - Zarobiony_Koles - 16-04-2014 20:06

@Noozer, nie wiem co chciałeś powiedzieć przed swoją wypowiedź, ale to wygląda na to, że ty jesteś nie dojrzały..

Dzisiaj jak wczoraj, w szkole napisałem wzory z matematyki, potem sprawdzian z historii wróciłem z historii. Wpadłem na pomysł i założyłem nowego fp narazie zero fanów, ale zobaczymy co się jutro rozwinie.. Jutro planuje coś zarobić

Oto mój straszny bilans:

Dzień 18

Co dziś zrobiłem?
  • Zrobienie fp

Zarobki:
  • Instanter: 0 Zł
  • Adscould: 0 Zł
  • Eforsa: 0 Zł

Cele na Kwiecień:
  • 166,50/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!

Dobranoc


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - Noozer - 16-04-2014 20:18

(16-04-2014 20:06)Zarobiony_Koles napisał(a):  @Noozer, nie wiem co chciałeś powiedzieć przed swoją wypowiedź, ale to wygląda na to, że ty jesteś nie dojrzały..

Dzisiaj jak wczoraj, w szkole napisałem wzory z matematyki, potem sprawdzian z historii wróciłem z historii. Wpadłem na pomysł i założyłem nowego fp narazie zero fanów, ale zobaczymy co się jutro rozwinie.. Jutro planuje coś zarobić

Oto mój straszny bilans:

Dzień 18

Co dziś zrobiłem?
  • Zrobienie fp

Zarobki:
  • Instanter: 0 Zł
  • Adscould: 0 Zł
  • Eforsa: 0 Zł

Cele na Kwiecień:
  • 166,50/2000 Zł
  • Wyjście na prostą z Chemii i fizyki (Narazie wychodzi mi 1 ;( )
  • 1020/10.000 fanów, na jednym moim FP!

Dobranoc
Moja wypowiedź nie była kierowana do ciebie Heart

Życzę osiągnięcia celu Cool


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - Zarobiony_Koles - 16-04-2014 20:35

Może nie jasno się wypowiedziałeś? Heart Następnym razem staraj się składać poprawnie zdania, tego uczyli w "szóstej" klasy szkoły podstawowej, to wiek 12 lat, nie sądzisz?

Dziękuje ale celu i tak nie osiągnę Sad


RE: Dziennik ukazujący życie młodego człowieka, Czyli Wzloty i Upadki - xSiwy - 16-04-2014 20:43

Powodzenia obyś dopiął swego celu!