Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - broofie - 28-12-2015 21:00

Nie wolisz poświęcić paru pełnych dni na znalezienie kilku nisz? Z tego co widzę jeśli jakaś nisza ci się wypali to od razu znajdujesz nową i tak w kółko. Gdybyś nie ograniczał się do 1 sposobu promocji zarobilbys więcej, czyż nie? Smile


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 28-12-2015 21:46

Ogółem działam na paru niszach ale zawsze jest to samo, nowa update na fb i muszę kombinować, ostatnio przez tydzień testowałem nisze, to były moje plany z całego Listopada Smile Dzisiaj ciężki dzień, pracować nie pracowałem ale w domu życie dało popalić...

Ostatnimi dniami dziennie dostaje po ponad 30 wiadomości, powoli odpowiadam, więc proszę mieć wyrozumiałość. Na wiadomości odpowiadam z parodniowym opóźnieniem nawet, więc proszę o wyrozumiałość..

(28-12-2015 20:21)fato napisał(a):  super !! do 1000 zł dziennie jeszcze troszkę!!

Staram się, szykiryki czeka już na mój tysiąc od października 2014 roku Tongue


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - fato - 28-12-2015 22:17

(28-12-2015 21:46)Zarobiony_Koles napisał(a):  
(28-12-2015 20:21)fato napisał(a):  super !! do 1000 zł dziennie jeszcze troszkę!!

Staram się, szykiryki czeka już na mój tysiąc od października 2014 roku Tongue

wróżbita Maciej powiedział ,że od dzis za pół roku będziesz miał dnówki po 1000 zł IdeaHuhRolleyes


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - szykiryki - 29-12-2015 11:49

(28-12-2015 21:46)Zarobiony_Koles napisał(a):  Ogółem działam na paru niszach ale zawsze jest to samo, nowa update na fb i muszę kombinować, ostatnio przez tydzień testowałem nisze, to były moje plany z całego Listopada Smile Dzisiaj ciężki dzień, pracować nie pracowałem ale w domu życie dało popalić...

Ostatnimi dniami dziennie dostaje po ponad 30 wiadomości, powoli odpowiadam, więc proszę mieć wyrozumiałość. Na wiadomości odpowiadam z parodniowym opóźnieniem nawet, więc proszę o wyrozumiałość..

(28-12-2015 20:21)fato napisał(a):  super !! do 1000 zł dziennie jeszcze troszkę!!

Staram się, szykiryki czeka już na mój tysiąc od października 2014 roku Tongue

I wtedy biba w 3miescie! Smile impreza


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - fato - 29-12-2015 22:31

(29-12-2015 11:49)szykiryki napisał(a):  
(28-12-2015 21:46)Zarobiony_Koles napisał(a):  Ogółem działam na paru niszach ale zawsze jest to samo, nowa update na fb i muszę kombinować, ostatnio przez tydzień testowałem nisze, to były moje plany z całego Listopada Smile Dzisiaj ciężki dzień, pracować nie pracowałem ale w domu życie dało popalić...

Ostatnimi dniami dziennie dostaje po ponad 30 wiadomości, powoli odpowiadam, więc proszę mieć wyrozumiałość. Na wiadomości odpowiadam z parodniowym opóźnieniem nawet, więc proszę o wyrozumiałość..

(28-12-2015 20:21)fato napisał(a):  super !! do 1000 zł dziennie jeszcze troszkę!!

Staram się, szykiryki czeka już na mój tysiąc od października 2014 roku Tongue

I wtedy biba w 3miescie! Smile impreza


no właśnie .... ja całe wakacje będę nad morzem więc.... Zarobiony spinaj się.... Smile


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 30-12-2015 07:13

A no nie daleko mam do trój miasta Smile Tak jak mówiłem, zrobiłem sobie wolne ale ot nie znaczy, że nic nie robię bo robię, a jeszcze pech mnie złapał, dzień po dniu kolosalne wydatki.. Ogółem miałem zamiar przygotować zpalecze pod styczeń, ale lipnie to widzę.


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Zarobiony_Koles - 31-12-2015 15:47

Podsumowanie roku 2015
Koniec roku już za parę godzin więc czas na podsumowanie tegorocznej edycji dziennika. Nie wykluczam, że nie ostatniej, ogółem mocno się obsrałem tymi wezwaniami, bo również działałem na doładowaniach..
Co się działo w tym roku:

* Do prowadzących dziennik dołączył: Patryk
* Kupiłem komputer
* Sam się utrzymuje z pieniędzy zarobionych w necie
* Przekroczyłem 30.000 zł zarobku z subskrypcji SMS Premium
* Moje życie diametralnie się zmieniło. Oraz mam większe wygody w domu.

W tym roku udało poznać mi się wielu wpływowych ludzi ale za razem swoje stare znajomości przenieść do szczebla życia prywatnego, paru nastu poznanych na forum poznałem również w realnym życiu. W tym roku muszę coś pójść w kierunku real content. Nie podaję na razie celów bo nie wiem co będzie z dziennikiem :/ W tym roku osiągnąłem cel jaki sobie stawiałem i jestem z tego mega dumny, ale przy realizacji celu wzięło udział wiele osób, w mniejszym lub większym stopniu, nawet wy, czytelnicy.


Plany na 2015:

* Zająć się innymi metodami zarobkowymi niż subs. sms Zrealizowane na 50 Procent!
* Podwoić swoje zarobki Zrealizowane
* Z Automatyzować swój zarobek na subach i zająć się innymi metodami. Niezrealizowane
* Kupić komputer Zrealizowane
* Kupić Smarftona Zrealizowane
* Kupić telewizor i konsole PS 4 Niezrealizowane
* Podszkolić swój język angielski. Zrealizowane
* Skończyć pierwszą klasę. Zrealizowane

Na czysto po zapłaceniu podatku zarobiłem około 27 tys zł w tym roku. Huh

[Obrazek: Nowy-2016.jpg]
Wam życzę szczęśliwego 2016 roku, aby ten rok był pomyśli i aby was szczęście przez cały rok nie opuszczało



RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - asiorek - 31-12-2015 15:52

W 2016 będzie 60k Big Grin powodzenia życzę gratuluję celów tych zrealizowanych celów i tych nie zrealizowanych Big Grin
Cieszę się ze się posluchales i ze razem udało nam się zdziałać cuda Big Grin ( mówię tu o twoim dalszym losie na tym forum ) Smile w sumie spoko gość z Ciebie , idzie się dogadać z tobą Big Grin

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - MoneyNinja - 31-12-2015 19:03

Gratuluję osiągnięcia wyznaczonych sobie celów Lol Huh
Życzę hucznego powitania nowego roku za hajsy z neta Lol, ale pamiętaj - nie przepij wszystkiego impreza impreza impreza beka


RE: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - GaCeL - 02-01-2016 20:24

Czy ty zarabiasz na leadnow?