Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - lary1211 - 28-11-2015 11:16

Prosimy o ułaskawienie Big Grin


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 28-11-2015 11:26

Dziękuje za śledzenie moich poczynań i w dniu dzisiejszym zakańczam prowadzenie dziennika, powód kilka postów wyżej. Dopuściłem się multikonta dwa lata temu ale i tak się cieszę, że mogłem poznać tylu ciekawych ludzi na forum i część znajomości przenieść na szczebel prywatny. A wam moi drodzy życzę dużo zarobków a jeszcze więcej w nowym naciągającym 2016 roku i za razem szczęścia. Ktoś ciekaw co się zemną dzieje niech spyta się najbardziej aktywnych użytkowników w tym dzienniku, mają do mnie kontakt. Cześć

Pozdrawiam MrGrafi2K/Zarobiony_Koles/Grafi097



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Majka - 03-12-2015 17:51

@[Zarobiony_Koles] przywrócony Tongue


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - jarekxD - 03-12-2015 18:27

@[Majka] Przyznaj się! Ile Ci zapłacił? Lol


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Majka - 03-12-2015 18:28

(03-12-2015 18:27)jarekxD napisał(a):  @[Majka] Przyznaj się! Ile Ci zapłacił? Lol

Więcej niż masz w sygnaturce beka


Dobry forumowicz, dobry dziennik ... co mi szkodziło Rolleyes


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - jasieeks - 03-12-2015 18:51

Mój ulubiony dziennikowicz Lol


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 03-12-2015 21:34

Dobry wieczór, ja wróciłem ale czy dziennik wróci do dawnej świetności? Tego nie wiem, głównie to już zależy od was czy chcecie i jak mnie przekonacie facepalm facepalm Ja zarabiam, mam motywacji sporo. Tak w ogóle szukam sobie kompana do prowadzenia dziennika, wtedy zaczyna się rywalizacja, a jak dwojga ludzie rywalizuje to i jest efektywniejsza praca.
(03-12-2015 18:27)jarekxD napisał(a):  @[Majka] Przyznaj się! Ile Ci zapłacił? Lol
Całą moją tygodniówkę smutny beka

Doszedłem do dziwnego Zjawiska, Majka dodała pierwszy post w tym dzienniku jak założyłem, a teraz go odwiesza, dziwnie to można interpretować, swoje przemyślenia zostawiam sobie a kreatywni macie pole do popisu oczywiście nie zdradzajcie swoich przemyśleń


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - ScroX - 03-12-2015 21:58

Czekamy na wpis ! bo nie powiem.. trochę tego brakowało.. jakoś pusto się tu zrobiło w dziennikach bez Ciebie i twoich wpisów.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - lary1211 - 04-12-2015 07:16

Dobra decyzja administracji Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 04-12-2015 19:38

Cześć siemanko, niebawem garść informacji co dalej z dziennikiem a teraz ja do końca uzupełnię miesiąc Listopad i go podsumuje. 28 Listopada ustanowiłem nową rekord dniówkę i to bez KSW!
[Obrazek: Azar-1449251894.png]

W te dni zarobiłem: 836 zł
W listopadzie zarobiłem: 6026.7 zł
W tym roku zarobiłem: 25622.1 zł z 30.000 ZŁ

Listopad 2015

Większość się pewnie już domyśla, że miesiąc Listopad to był moim najlepszym miesiącem pod względem zarobków internetowych w karierze! Ale nie tylko najlepszy w internecie, nabywam coraz lepsze skille w realu expiąc na praktykach wzbijając się na sam szczyt mojego zawodu, w styczniu będę chciał wykonać sam swój pierwszy mebel, może nawet do mojego do mojego przyszłego chrześniaka Huh W szkole pięknie mi idzie, w domu jak to w domu codzienne problemy, zdrowie rodziców... Koniec listopada był piękny i też zły, dostałem bana jednak dostałem unbana, sobota pięknie wypadła, niedziela już gorzej, pierw dzień w pracy za tą kasę to i w niedziele można robić, wróciłem to była awaria w LEADNOW!