Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - LeadSales - 02-08-2015 02:17

(01-08-2015 21:16)Zarobiony_Koles napisał(a):  
Lipiec 2015
Miesiąc zaczął się pozytywnie, bo tu skoki ze programów partnerskich, co prawda z tego zarobku nie jestem zadowolony na przestrzeni czasu doszedłem do wniosku, że nie najlepiej to będzie wyglądało po weryfikacji, złe przeczucia. A lipiec to jest pracowity miesiąc, w domu kupę pracy mam (przygotowanie pod sezon zimowy) jeszcze do tego praca na roli u sąsiada. Ale staram sobie równoważyć obowiązki i znajdować czas na pracę w internecie. Na chwile obecną zrezygnowałem z programów alifacyjnych, zobaczymy co powie weryfikacja (mam kilka zacnych pomysłów). Zacząłem chodzić po różnych serwisach subs. sms i je testować pod względem programów i na różne sposoby w najbliższych dniach mam zamiar siąść na Leadsales czy coś w tym stylu, na 4lead + Tressub jak wyplali pomysł na działania z programem związanych z gangiem albanii to mam zamiar zająć drugie miejsce w konkursie. Na koniec miesiąca trochę się postarałem i mam zamiar trochę po szaleć w sierpniu.
Jako, że przechodzą mi myśli aby zamknąć dziennik parę osób mnie prosiła aby nie robić, a jeszcze kilka była obojętna doszedłem do wniosku, że będę dawał podsumowanie raz w tygodniu może częściej albo rzadziej, w zależności co się będzie działo, oczywiście zarobki uwzględnione.

Z zarobku w lipcu jestem zadowolony, bo zarobiłem prawię 2.500 złotych. Dziękuję za czytanie i mam pytanie, ma ktoś na sprzedaż fanpage z tematyką odchudzanie/fitnes?


Zapraszamy i życzymy wysokich zarobków! Wink


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - smagalaz - 02-08-2015 06:22

Fanpage może nie, ale mam dwie rewelacyjne domeny pod tematykę fitnessu i odchudzania Wink Jak potrzebujesz to pisz PW.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 02-08-2015 20:46

(02-08-2015 00:16)Programator napisał(a):  Szkoda, że będziesz aktualizował dziennik tylko raz w tygodniu, bo o ile mogłem, to zaglądałem tutaj codziennie.
Jednak jeśli rezygnacja z prowadzenia dziennika da Ci więcej czasu na pracę i masz pomysł jak ten czas wykorzystać, to jest to dla Ciebie z pewnością dobra decyzja.
Pozdrawiam i powodzenia!

Dzisiejszy dzień mimo amibtnych planów skończyłem z dniówką ZER0 Jerk2 Huh nie zacząłem pracować, pomyślałem sobie, że jako rzadko co się wyrywam do ludzi to zmieniłem to i bardziej go towarzyszko z tego powodu nie pracowałem, wyszalałem się i jutro mimo pracy realnej i ogromnej pracy w domu postaram się setkę walnąć. Na razie testowo, jak będzie się działo dodam podsumowanie, jak nic ciekawego to to tylko ssy będę kopiował i trzymał aby wam je pokazać.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 08-08-2015 19:43

Od pierwszego do ósmego sierpnia
Ten dni spędziłem spokojne, z powodu upału zarobki spadają drastycznie, każdy czas poświęcam na nowe projekty i niedługo zacznę je pozycjonować. Dzisiaj byłem na zakupach, jak wróciłem uznałem, że nie mam zamiaru się kisić to nad wodę pojechałem. W skrócie można powiedzieć, że żyje wakacji i nigdy nie byłem aż tak leniwy jak teraz.. Tak to się prezentuje.

[Obrazek: Zarobki-1439059044.png]

W sierpniu zarobiłem: 450.4 zł
W tym roku zarobiłem: 14299.20 zł z 30.000 ZŁ[/size][/align]


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 16-08-2015 21:50

8-15 Sierpnia
Do czwartku miałem zapierdziel i brak czasu, potem wróciłem z pustką. Nie wiem co robić, na czym zarobić, stoję w miejscu. Aktualnie pracuje nad dwoma projektami z myślą, że to wypali i robię to co zwykle.. Teraz już wiem nie dam radę osiągnąć 30 tys w tym roku oscyluję do 23... W tym podsumowaniu ssów nie przedstawię. Jutro może coś więcej na temat swoich projektów napiszę a teraz mam do was prośbę, jak ktoś gra w cs go i ma śmieciowe skiny i chciał by je oddać to zapraszam na PW i z góry dziękuje..

W sierpniu zarobiłem: 860.4 zł
W tym roku zarobiłem: 14709.2 zł z 30.000 ZŁ[/size]



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 17-08-2015 05:37

17 Sierpnia 2015
Dzisiaj w pracy wolne więc ja już wstałem i zaczynam pracować. Będę pracował nad dwoma projektami, profesjonalny blog z hackami pod suby (zobaczymy co z tego wyjdzie) i postował na Zapytaj.onet.pl
Plany na dziś:
  • Wgrać theem na bloga, ogarnąć go w 100% pod względem wizualnym
  • Napisać dwa hacki w VB oraz jeden Online Generator
  • Dodać 30 postów na zapytajkę
  • Zrobić grupę pod zarobek na FB!



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Mroczek - 17-08-2015 06:25

Stary ty żyjesz ! Big Grin troche ci gg zaspamowałem wybacz :f

Życze powodzenia!dobre plany Smile


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 17-08-2015 07:01

Mroczek, napisz to jeszcze raz, no niestety, jak były żniwa to i był zapierdziel! ZAROBIONY KOKOS WRÓCIŁ!!! A teraz pakuje się we autko i jadę do sklepu po pieczywo! Przerwa Huh


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 21-08-2015 20:18

Bloga rozwijam, hacki piszę, ale myślę, że nie będę spoczywał na laurach i zacząłem się interesować apką fb, ale zacząłem myśleć z innej strony, ludzie zdobywają apki fb za darmo i sprzedają, to czemu ja mam być gorszy i sam nie mam jej akceptować. Więc rozpoczęły się testy, zdobywanie apek itd. W poniedziałek za pewnie będę wiedział co z akceptacjami apek. Od wczoraj nie mam czasu na pracę, jako, że zakaz wstępu do lasu na chwile obecną jest to czas na zwiezieni aktualnego drzewo a ok 130 m nie zejdzie szybko wozić 17 km w jedną stronę. Więc na chwile obecną wolne od pracy w netach, będę tylko robił apki we wolnym czasie i zobaczę co wyjdzie. Jak nie zaakceptują do zacznę myśleć nad kupnem..


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - sprzetok - 21-08-2015 20:33

Bardzo fajny poradnik, taki spokojny. Sam tez powoli zaczalem ogarniac temat FB nie wiem czy od dobrej strony, ale podstawa to spokoj i ogarniecie projektow, jak nie wyjdzie to kolejny Smile. Pozdrawiam i powodzenia . PS Te apki to dla mnie lekka magia i tez myslę nad kupnem apki/viralka.