Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 05-02-2015 05:23

(04-02-2015 23:12)kolo33 napisał(a):  
(04-02-2015 05:15)Zarobiony_Koles napisał(a):  Ale ja i tak z tego nic nie mam, prowadzę dziennik bo prowadzę. Ale to aż wstyd czasami pokazywać 0 zł. Jak przestoje to przestroje, walne rundkę w NFS World i jadę na kurs. Elo, dzisiaj podsumowania nie będzie
Za wszystko chciałbyś hajs? Przecież to dużo Ci nie zajmuje.
Właśnie jak komuś spadają zarobki a potem ostro wzrastają to jest bardzo motywujące. Dzięki tym dziennikom zacząłem zarabiać bo skoro inni mogą to ja też ale ja wchodzę co jakiś czas i czytam kilka stron. Myślę że powinieneś bardziej eksperymentować, tworzyć strony i suby dawać jako reklamy, albo coś w tym stylu no i ładnie to opisywać. Nie raz zarzucić jakimś landing page albo graficzką/tekstem że by ten dziennik był ciekawszy a nie same liczby.

w tych słowach masz rację, ale nie to nie takie proste. Postawić stronę o czymś o czym nie mam kompletnego pojęcia i pomysłu na stronę. Więc i chyba ja w tej dziedzinie będę potrzebował mentora Jerk2


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - totamta1 - 05-02-2015 10:30

I ja czytam ten dziennik, od pierwszych stron (kiedyś przeczytałam naraz 80 stron).I jestem na bieżąco.
To jeden z tych dzienników, tutaj na forum, który uwielbiam.
Widać, jak autorzy dziennika, Zaczynali, jak się Uczyli i Osiągali coraz lepsze zarobki.

Naprawdę, ten dziennik, daje kopa innym i motywuje do pracy.

Wciąż ściskam kciuki za Was: ZarobionegoKolesia, Zozolsa i Fato.

Choć tego Ostatniego Pna dawno tu nie widziałam.

Zarobiony_Koles - mam nadzieję, że nowa nisza wymyślona przez Ciebie "zadziała.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kolo33 - 05-02-2015 11:56

(05-02-2015 05:23)Zarobiony_Koles napisał(a):  
(04-02-2015 23:12)kolo33 napisał(a):  
(04-02-2015 05:15)Zarobiony_Koles napisał(a):  Ale ja i tak z tego nic nie mam, prowadzę dziennik bo prowadzę. Ale to aż wstyd czasami pokazywać 0 zł. Jak przestoje to przestroje, walne rundkę w NFS World i jadę na kurs. Elo, dzisiaj podsumowania nie będzie
Za wszystko chciałbyś hajs? Przecież to dużo Ci nie zajmuje.
Właśnie jak komuś spadają zarobki a potem ostro wzrastają to jest bardzo motywujące. Dzięki tym dziennikom zacząłem zarabiać bo skoro inni mogą to ja też ale ja wchodzę co jakiś czas i czytam kilka stron. Myślę że powinieneś bardziej eksperymentować, tworzyć strony i suby dawać jako reklamy, albo coś w tym stylu no i ładnie to opisywać. Nie raz zarzucić jakimś landing page albo graficzką/tekstem że by ten dziennik był ciekawszy a nie same liczby.

w tych słowach masz rację, ale nie to nie takie proste. Postawić stronę o czymś o czym nie mam kompletnego pojęcia i pomysłu na stronę. Więc i chyba ja w tej dziedzinie będę potrzebował mentora Jerk2
Pewnie dla tego że próbujesz zacząć od d**y strony. Powinieneś pierw stworzyć stronę o tym co lubisz, nie koniecznie musisz o tym dużo wiedzieć. Po prostu czytasz 5 innych stron (postów) i z tych 5 piszesz 1 unikalny na swoją stronę, o wszystkim da się napisać więcej ale trzeba pamiętać o słowach kluczowych w treści itp. Jeśli zdąbędziesz ruch to wtedy dodasz odpowiedni serwis zarobkowy. Patrz np. zalukaj - dają real content a mają reklamy z subów + real premium SMS. Pamiętaj aby obadać konkurencję i o planie i o tym że 1 posto to NIE 1 słowo kluczowe tylko kilka i ważne żeby się powtarzało w treści.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 05-02-2015 17:22

(05-02-2015 11:56)kolo33 napisał(a):  
(05-02-2015 05:23)Zarobiony_Koles napisał(a):  
(04-02-2015 23:12)kolo33 napisał(a):  
(04-02-2015 05:15)Zarobiony_Koles napisał(a):  Ale ja i tak z tego nic nie mam, prowadzę dziennik bo prowadzę. Ale to aż wstyd czasami pokazywać 0 zł. Jak przestoje to przestroje, walne rundkę w NFS World i jadę na kurs. Elo, dzisiaj podsumowania nie będzie
Za wszystko chciałbyś hajs? Przecież to dużo Ci nie zajmuje.
Właśnie jak komuś spadają zarobki a potem ostro wzrastają to jest bardzo motywujące. Dzięki tym dziennikom zacząłem zarabiać bo skoro inni mogą to ja też ale ja wchodzę co jakiś czas i czytam kilka stron. Myślę że powinieneś bardziej eksperymentować, tworzyć strony i suby dawać jako reklamy, albo coś w tym stylu no i ładnie to opisywać. Nie raz zarzucić jakimś landing page albo graficzką/tekstem że by ten dziennik był ciekawszy a nie same liczby.

w tych słowach masz rację, ale nie to nie takie proste. Postawić stronę o czymś o czym nie mam kompletnego pojęcia i pomysłu na stronę. Więc i chyba ja w tej dziedzinie będę potrzebował mentora Jerk2
Pewnie dla tego że próbujesz zacząć od d**y strony. Powinieneś pierw stworzyć stronę o tym co lubisz, nie koniecznie musisz o tym dużo wiedzieć. Po prostu czytasz 5 innych stron (postów) i z tych 5 piszesz 1 unikalny na swoją stronę, o wszystkim da się napisać więcej ale trzeba pamiętać o słowach kluczowych w treści itp. Jeśli zdąbędziesz ruch to wtedy dodasz odpowiedni serwis zarobkowy. Patrz np. zalukaj - dają real content a mają reklamy z subów + real premium SMS. Pamiętaj aby obadać konkurencję i o planie i o tym że 1 posto to NIE 1 słowo kluczowe tylko kilka i ważne żeby się powtarzało w treści.

Pomógłbyś mi od zera? Tzn. mógłbym liczyć na kontakt gg? Jutro wdrażam nową niszę i może zacznę działać coś po za facebookiem i dziękuje za miłe słowa.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 05-02-2015 20:23

Dzień 287
Leadmore: 6.2
Zarobione dzisiaj: 6.2 zł Zł
Zarobione w lutym: 200 zł z 3250 zł
Cel do końca roku: 3792.9 zł z 30.000 zł


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Artswar - 05-02-2015 20:29

Jak z zysków które wcześniej osiągałeś +100 zł dziennie mogłeś spaść na takie grosze?


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 05-02-2015 20:34

(05-02-2015 20:29)Artswar napisał(a):  Jak z zysków które wcześniej osiągałeś +100 zł dziennie mogłeś spaść na takie grosze?

teraz nie robię.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Tropek - 05-02-2015 20:46

(05-02-2015 20:29)Artswar napisał(a):  Jak z zysków które wcześniej osiągałeś +100 zł dziennie mogłeś spaść na takie grosze?

beka
Skoro miał własną niszę to się wypaliła, a poza tym codziennie pisze, że na razie za dużo nie robi... pytanie wulkan


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kolo33 - 06-02-2015 00:47

(05-02-2015 17:22)Zarobiony_Koles napisał(a):  
(05-02-2015 11:56)kolo33 napisał(a):  
(05-02-2015 05:23)Zarobiony_Koles napisał(a):  
(04-02-2015 23:12)kolo33 napisał(a):  
(04-02-2015 05:15)Zarobiony_Koles napisał(a):  Ale ja i tak z tego nic nie mam, prowadzę dziennik bo prowadzę. Ale to aż wstyd czasami pokazywać 0 zł. Jak przestoje to przestroje, walne rundkę w NFS World i jadę na kurs. Elo, dzisiaj podsumowania nie będzie
Za wszystko chciałbyś hajs? Przecież to dużo Ci nie zajmuje.
Właśnie jak komuś spadają zarobki a potem ostro wzrastają to jest bardzo motywujące. Dzięki tym dziennikom zacząłem zarabiać bo skoro inni mogą to ja też ale ja wchodzę co jakiś czas i czytam kilka stron. Myślę że powinieneś bardziej eksperymentować, tworzyć strony i suby dawać jako reklamy, albo coś w tym stylu no i ładnie to opisywać. Nie raz zarzucić jakimś landing page albo graficzką/tekstem że by ten dziennik był ciekawszy a nie same liczby.

w tych słowach masz rację, ale nie to nie takie proste. Postawić stronę o czymś o czym nie mam kompletnego pojęcia i pomysłu na stronę. Więc i chyba ja w tej dziedzinie będę potrzebował mentora Jerk2
Pewnie dla tego że próbujesz zacząć od d**y strony. Powinieneś pierw stworzyć stronę o tym co lubisz, nie koniecznie musisz o tym dużo wiedzieć. Po prostu czytasz 5 innych stron (postów) i z tych 5 piszesz 1 unikalny na swoją stronę, o wszystkim da się napisać więcej ale trzeba pamiętać o słowach kluczowych w treści itp. Jeśli zdąbędziesz ruch to wtedy dodasz odpowiedni serwis zarobkowy. Patrz np. zalukaj - dają real content a mają reklamy z subów + real premium SMS. Pamiętaj aby obadać konkurencję i o planie i o tym że 1 posto to NIE 1 słowo kluczowe tylko kilka i ważne żeby się powtarzało w treści.

Pomógłbyś mi od zera? Tzn. mógłbym liczyć na kontakt gg? Jutro wdrażam nową niszę i może zacznę działać coś po za facebookiem i dziękuje za miłe słowa.
Nie czuje się ekspertem w tej dziedzinie i nie mam czasu na uczenie kogokolwiek więc nie, a dodatkowo straciłem już ochotę uczyć kogokolwiek jak uczyłem kolegę a on zamiast się ruszyć i robić coś to myślał nad wielce "NISZAMI" jak wy to nazywacie ;p Napisałem Ci skąd się uczyłem na pw jakiś czas temu, w ostatnim poście dopisałem co Ci brakuje więc spróbuj, no a jak nie wyjdzie to trudno. To i tak nie będzie stracony czas, przecież czegoś na pewno się nauczysz. Ja zacząłem na bloggerze, potem jak się wybił i wpadały pierwsze zarobki to kupiłem domenę i hosting, wystarczyło zrobić dobre backlinki na tym bloggerze, dzięki czemu ruszyła się w google. Ale to ja tak robiłem, Ty nie musisz. Jest masa sposobów na wybicie się w google, no ale to nie trwa tydzień tylko miesiąc lub więcej. Przede wszystkim potrzebujesz dobrej treści.


(05-02-2015 20:46)Tropek napisał(a):  
(05-02-2015 20:29)Artswar napisał(a):  Jak z zysków które wcześniej osiągałeś +100 zł dziennie mogłeś spaść na takie grosze?

beka
Skoro miał własną niszę to się wypaliła, a poza tym codziennie pisze, że na razie za dużo nie robi... pytanie wulkan

Nie ma co się dziwić skoro zarabiał na spamie, a jak przestał spamować to mu zarobki spadły.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Tidus - 06-02-2015 00:54

Twój cel na luty to 250zł czy to taka pomyłka w postach?