Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 03-02-2015 06:20

Macie racje. Myślę aby zaprzestać prowadzić dziennik i to na dniach omówię z Zozolsem i Fato. Może oni go poprowadzą. Ja tam robić będę i bez dziennika. Motywacje mam wystarczającą.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 03-02-2015 17:50

Dzień 285

3.02.2015r

No co tu powiedzieć, nisza się wypaliła, mam już nowe pomysły, które zacznę realizować w piątek lub sobotę. Dzisiaj nie chciało mi się robić bo uznałem, że nie ma sensu. Jutro z domu wychodzę o koło szóstej rano i wrócę przed 19. Tak samo w czwartek, to z powodu kursy obsługi maszyny CNC.

Leadmore: 12.4 Zł

Dzisiaj zarobiłem z leadmore.pl
78 Wizyty
2 Rejestracja
2.56 % Skuteczność
12.40 zł Zysk


Zarobione dzisiaj: 12.4 zł Zł
Zarobione w lutym: 142.6 zł z 250 zł
Cel do końca roku: 3735.5 zł z 30.000 zł


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kociamber - 03-02-2015 18:28

(03-02-2015 06:20)Zarobiony_Koles napisał(a):  Macie racje. Myślę aby zaprzestać prowadzić dziennik i to na dniach omówię z Zozolsem i Fato. Może oni go poprowadzą. Ja tam robić będę i bez dziennika. Motywacje mam wystarczającą.

Weź nie denerwuj Smile jesteś najdłużej prowadzącą osobą "dziennik" na tym forum. Nie zepsuj tego Wink


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 04-02-2015 05:15

Ale ja i tak z tego nic nie mam, prowadzę dziennik bo prowadzę. Ale to aż wstyd czasami pokazywać 0 zł. Jak przestoje to przestroje, walne rundkę w NFS World i jadę na kurs. Elo, dzisiaj podsumowania nie będzie


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 04-02-2015 20:10

Dzień 286
Myślę, że w piątek będę miał czas na realizacje nowej niszy, zobaczymy czy wypali, najważniejsze, że są pomysły Tongue

sprzedaz czlonkow do grupy: 45 zł
Leadmore: 6.2
Zarobione dzisiaj: 51.2 zł Zł
Zarobione w lutym: 193.8 zł z 250 zł
Cel do końca roku: 3786.7 zł z 30.000 zł


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - VoreCC - 04-02-2015 20:14

No i kasa leci Lol


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - zozols1 - 04-02-2015 20:35

Ci co mnie jeszcze pamiętają, pomóżcie jeśli coś wiecie na temat podatków : http://zarabiam.com/Temat-Rozliczanie-niepelnoletniego-Wazne-107875


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Danny - 04-02-2015 21:00

(02-02-2015 22:10)VoreCC napisał(a):  Czemu ma nie prowadzić? Wink

100~ stron mu wystarczy, już się wykazał dochodząc od "zera" do pewnego poziomu. Teraz niech się inni wykażą a Zarobiony niech nie traci czasu na prowadzenie dziennika tylko niech rozkręca powoli poważne interesy, bo kapitał na nie coraz lepiej mu spływa Wink
Powodzenia Zarobiony, szkoda tylko że masz średnią sytuację w domu (tak wnioskuję po postach), no ale może to właśnie głód do $ powoduje, że tak ostro lecisz do przodu.


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - zozols1 - 04-02-2015 21:13

Up moim zdaniem co do ostatniego zdania masz w 100% rację, gdy ja miałem "gorzej" i moje własne "ja" mówiło mi, że muszę zarobić to na samym początku miałem prawie 1k zł w pierwszy miesiąc. Teraz gdy mam dobrą sytuację,nowego kompa oraz cały asortyment do niego full wypas Big Grin, kasę w domu na codzienne wydatki, kasę na koncie na grubsze inwestycje i jeszcze brat poszedł do pracy to mam takiego lenia, że mi się nie chcę bo po co jak mam wszystko czego chciałem?


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - kolo33 - 04-02-2015 23:12

(04-02-2015 05:15)Zarobiony_Koles napisał(a):  Ale ja i tak z tego nic nie mam, prowadzę dziennik bo prowadzę. Ale to aż wstyd czasami pokazywać 0 zł. Jak przestoje to przestroje, walne rundkę w NFS World i jadę na kurs. Elo, dzisiaj podsumowania nie będzie
Za wszystko chciałbyś hajs? Przecież to dużo Ci nie zajmuje.
Właśnie jak komuś spadają zarobki a potem ostro wzrastają to jest bardzo motywujące. Dzięki tym dziennikom zacząłem zarabiać bo skoro inni mogą to ja też ale ja wchodzę co jakiś czas i czytam kilka stron. Myślę że powinieneś bardziej eksperymentować, tworzyć strony i suby dawać jako reklamy, albo coś w tym stylu no i ładnie to opisywać. Nie raz zarzucić jakimś landing page albo graficzką/tekstem że by ten dziennik był ciekawszy a nie same liczby.