Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podsumowanie Forumowy Restock - Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Podsumowanie Forumowy Restock - Zarabiam.com (/Temat-Podsumowanie-Forumowy-Restock-Zarabiam-com-88393)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Podsumowanie Forumowy Restock - Zarabiam.com - Admin - 01-04-2014 18:55

Dziś skończyłem pełne listy dla serwisów, Astrocash, Firemedia, Firegifts otrzymali sporą listę zwycięzców, którym należy się nagroda.

Zaznaczam, że jeśli ktoś nie podał imienia i nazwiska to może nagrody nie dostać z uwagi na fakt że nie każda poczta takie przesyłki akceptuje, w regulaminie od początku było zaznaczone że jest to obowiązkowe, jednak sam postanowiłem nie anulować zgłoszeń w których brakowało wyłącznie imienia i nazwiska, jeśli jednak zrobi to poczta... cóż... ani ja ani sponsorzy nie będą temu winni, winni będą wyłącznie Ci co nie wpisali swych danych, ale na szczęście nie było wiele takich osób Smile

Co do koszulek i kubków forumowych to rozpocznę przygotowania gdy otrzymam wszystkie rozmiary koszulek od wygranych osób, jeśli rozmiarów nie dostanę do Piątku to wyślę takiej osobie L'kę.


RE: Podsumowanie Forumowy Restock - Zarabiam.com - Arivi - 01-04-2014 20:02

(01-04-2014 18:55)Admin napisał(a):  Dziś skończyłem pełne listy dla serwisów, Astrocash, Firemedia, Firegifts otrzymali sporą listę zwycięzców, którym należy się nagroda.

Zaznaczam, że jeśli ktoś nie podał imienia i nazwiska to może nagrody nie dostać z uwagi na fakt że nie każda poczta takie przesyłki akceptuje, w regulaminie od początku było zaznaczone że jest to obowiązkowe, jednak sam postanowiłem nie anulować zgłoszeń w których brakowało wyłącznie imienia i nazwiska, jeśli jednak zrobi to poczta... cóż... ani ja ani sponsorzy nie będą temu winni, winni będą wyłącznie Ci co nie wpisali swych danych, ale na szczęście nie było wiele takich osób Smile

Co do koszulek i kubków forumowych to rozpocznę przygotowania gdy otrzymam wszystkie rozmiary koszulek od wygranych osób, jeśli rozmiarów nie dostanę do Piątku to wyślę takiej osobie L'kę.

A co z kontami na FC bo jeszcze nie doszły? a przynajmniej mi Ultimate ++


RE: Podsumowanie Forumowy Restock - Zarabiam.com - Admin - 01-04-2014 21:54

A to już pytania nie do mnie Smile


RE: Podsumowanie Forumowy Restock - Zarabiam.com - Demon210 - 02-04-2014 07:34

Polowałem na Koszulki ZC, no cóż nie udało się niestety. Jak dostanę wypłatę to sam sobie zakupię. Tongue


RE: Podsumowanie Forumowy Restock - Zarabiam.com - kariolmax - 04-04-2014 18:08

Czas odświerzyć temat Jerk2
Ciekawe kiedy zuhsm wyśle te nagrody :33


RE: Podsumowanie Forumowy Restock - Zarabiam.com - rr1999 - 04-04-2014 18:55

Ja już otrzymałem firepremium od Zuhsma, dzięki Wink


RE: Podsumowanie Forumowy Restock - Zarabiam.com - sheko12 - 04-04-2014 20:54

Kiedy można spodziewać się wysyłek nagród po stronie sponsorów? mam namyśli, kubki, koszulki, długopisy etc....


RE: Podsumowanie Forumowy Restock - Zarabiam.com - gogo27 - 05-04-2014 16:56

:huh:

jak zdobywac punkty na zarabiam .com


Odp: Podsumowanie Forumowy Restock - Zarabiam.com - KarolD - 05-04-2014 21:05

Kubki Firegifts ponoć wysylka z poniedzialek Smile


RE: Podsumowanie Forumowy Restock - Zarabiam.com - Scoobyx - 06-04-2014 19:32

Pisałem w piątek z astro, to jeszcze nie mieli zakupionych nagród, więc czas oczekiwania wyniesie pewnie kilkanaście dni.